Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moja dziewczyna nie potrafi gotowac

Polecane posty

Gość gość

Moja dziewczyna nie potrafi gotować. I nie robię z tego afery ;) W kwestii jednak gotowania nie ma opcji abym ją dopuścił do kuchni. Moim zdaniem to wcale nie jest "dziwaczne", kiedy facet gotuje. To raczej kwestia tego co z domu się wyniosło czyli upatrzony wzorzec gotującej "mamy" + stereotypy "kobieta gotuje". ;) Pracuję od poniedziałku do soboty od 8 do 16 i nie mam problemu z tym aby codziennie robić papu ;) Na swój sposób współczuję kobietom, których faceci nie gotują, nie piorą i nie sprzątają ;) Takie lenistwo jest łagodną formą samobójstwa dla związku. Facet nie rodzi się z młotkiem w ręku tak jak kobieta nie rodzi się z patelnią w ręku ;) To wyłącznie moim zdaniem kwestia rozwoju i chęci - zwłaszcza chęci a w tym przypadku jej braku. http://ifotos.pl/zobacz/182388375_aaaaqse.jpg http://ifotos.pl/zobacz/182219385_aaaaqss.jpg Narażając się męskiej stronie stwierdzam tylko, że w związku trzeba być partnerem a nie roszczeniowcem ;) Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szacun :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No zgoda pod warunkiem ze wam obojgu to pasuje i ze ona tez coś robi a nie leży do góry odwłokiem. Moja nienawidiż gotować, ale sprząta i zmywa. Jednak umie i wiem, ze gdybym złe się czuł, dostanę ciepły i smaczny obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dobra jest w łóżku to luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruszka na wierzbie
Chciałabym mieć takiego mężczyznę jak Ty. Szczęściara z Twojej dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też potrafię gotować skąd jesteś szukasz takiego mężczyznę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaMa
Obecnie na rynku jest mnóstwo produktów ułatwiających gotowanie. Ja jestem fanką koncentratu grzybowej Krakus. Ugotuję na nim aromatyczną zupę, jak i sos do makaronu czy mięsa. Skład też ma w porządku, więc spokojnie można sobie ułatwić dzięki niemu gotowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu te nieudolnie produkowane posty przez pseudomarketerke z krakusa pelnego chemii, z MSG its widac nie idzie jak tak musi to tu na chama reklamowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×