Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szukam i moze znajde

szukam dojrzalej

Polecane posty

Gość Szukam i moze znajde

Czesc, jestem troche nieśmiały, czuły, ciepły, mily z poczuciem humoru o normalnej budowie ciała, podobno przystojny. Jak w temacie szukam dojrzalej kobiety 30-50 do spędzenia miłych chwil. Moze byc jednorazowy wyskok ale nie wykluczam ze to moze być na dłużej. Nie mam doświadczenia z dojrzalymi kobietami ale strasznie mnie podniecają i kręcą. Mam 23 lat, 178 cm wzrostu, bardzo dbam o higienie i wiem co to dyskrecja. Twój stan cywilny mnie nie interesuję. Liczymy się tylko ty i ja. Podkarpacie, Krosno, Jasło, Sanok, Brzozów. Jestem mobilny i mogę dojechać. Proszę o wyrozumiałość to moje pierwsze takie ogłoszenie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćS ona
Moja intuicja podpowiada mi, że jesteś wart uwagi. Nigdy mnie nie zawiodła. Weszłam tutaj bo myślałam, że szuka dojrzały dojrzałej :) Jestem dojrzałą kobietą, jednak nie potrafiła bym być z tak młodym mezczyzną. Powodzenia bo sprawiasz dobre, pierwsze wrażenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może ze mną popiszesz, dojrzały jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukam i moze znajde
Gość Ona : A próbowałaś kiedys z tak młodym mężczyzną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc tez jestem chetna spragniona niedopieszczona i dawno nie w******** Karolina 39

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukam i moze znajdę
Karolina 39 a chcialabys spróbować z młodym? Mój opis jest na górze. Jak jesteś chętna taką znajomością to proszę napisz na szukamdojrzalej93@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawia dobre wrażenie? Szuka worka na spermę i sugeruje że może to być kobieta mężatka. Autor powinien się leczyć i zostawić inne rodziny w spokoju lub zająć się swoją rodziną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szuka worka na spermę? Mówimy na to kondony. Co do leczenie to wydaje mi sie ze nie musze a co do rodziny to za młody jestem zeby zakładać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolina, 39 lat to uważasz się za dojrzałą??? No bez przesady! To taki wiek w sam raz!!!!! I dla młodszego i dla starszego od Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolina 39 pewnie mlodym i starszym nie pogardze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehehhe o matulu dobre sobie :D facet którego nie interesuje stan cywilny ma być wart uwagi :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×