Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

bioxin z imbirem i szafranem na odchudzanie

Polecane posty

Gość gość

ktos stosowal ?? tylko odpuscie sobie racy mniej zryj bo ja bardzo malo jem a pracuje fizycznie i do pracy rowerem jezdze , nie jem slodyczy ani chleba , nie pije mleka dzisiaj np zjadlam owsianke na bazie 200ml wody i szczypta soli , poznej kawalek ryby gotowanej z sosem z fenkulem chili i bazylia , pozniej gruszke i wieczorem dokonczylam ta rybe ( bo na obiad zdazylam zjesc tylko pol porcji ) a tylek i brzuch ma tlusty jak u wieprza , do tego celulit masakryczny , tak masakryczny ze uda mam w dziurach jak kluski slaskie :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko Twój organizm czuje że przyjdzie mu śmiercią nagłą z głodu umrzeć i właśnie odkłada na czarną godzinę zapasy w tkance tłuszczowej żeby się ratować :-D To nie ta dieta!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ale to nie jest moja dieta , ja zawsze malo jadlam i zawsze wazylam 48 kg a ostatnie dwa lata , masakra waga w gore o 10 kg :( robilam badanie cukier cholesterol i tarczyca w normie zawsze malo jadlam , od dziecka bylam takim typem co jak sie zajal czyms , albo zabawil to o jedzeniu zapominal nie zawsze jem owsianke czasami avokado i jajko na twardo np na sniadanie , pozniej twarozek farmerski , pozniej jakas zupe albo gotowane szparagi ale mam taka prace ze nie zawsze mam tez czas zjesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Może genetycznie coś nie hallo? A jak w rodzinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja babcia miala chora tarczyce i byla sucha jak wior Matka wazyla zawsze tak 65 kg ale miala ogromny brzuch co sie o kazala wynikiem chore by. Teraz på 4 miesiacach w szpitalu wazy 42 kg. Dupke zawsze miala natomiast mala, nie obtluszczona a cale zycie jest na 'diecie' maczno klusko- kartoflanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleczka72
Zdecydowanie najszybszym sposobem na zrzucenie tłuszczu okazało się u mnie połączenie Therm line pro i diety niskowęglowodanowej. W ten sposób w ciągu 2 miesięcy schudłam ponad 11 kg i jak na razie, po miesiącu brak jakiegokolwiek efektu jojo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia 82
Ja dopiero zaczynam go brać, minął tydzień i już czuję różnicę. Therm line pro daje mega kopa energii i wyraźnie poprawia pracę jelit, w końcu nie mam wzdęć po posiłkach i czuje się lekko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jelena22
Dziewczyny, jedno mogę wam odradzić na 100% - odchudzanie z liporedium. Nie ma takiej dawki błonnika, która zaradziła by zaparciom które ten suplement powoduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta39
Nie Ty pierwsza się na ten suplement dałaś naciągnąć. To przez te częste reklamy. Lepiej wcześniej poczytać, bo o liporedium i tych skutkach ubocznych pisze pełno dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia42
Ja ze swojego doświadczenia mogę polecić suplement African Mango http://szczupla-kobieta.pl bo to dzięki niemu zaczęłam swoją przygodę z odchudzaniem i zakończyłam ją z mega rezultatami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki Bioxyn nie działają! Nie dajcie się zwieźć pozytywnym opiniom zamieszczanym na stronie producenta. To brednie pisane na jego zlecenie! Stosowałam ten środek przez trzy miesiące i nic nie schudłam! Nabawiłam się tylko problemów żołądkowych! Moim zdaniem, ten suplement powinien znaleźć się na półce z napisem: tabletki przeczyszczające!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie miałam do czynienia z tabletkami Bioxin, więc się nie wypowiem... Ale ze swojego doświadczenia mogę polecić suplement African Mang, to dzięki niemu udało mi się schudnąć 20 kilogramów. Bez efektu jojo i głodówek! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda ze tabletki Bioxyn nie działają!!! jedno opakowanie zużyłam i ani grama nie schudłam... A drugie muszę odesłać... Szukam tylko adresu żeby to dziadostwo odesłać....Porażka!!!!żadnych efektów...Wielka ściema ... Nie dajcie się nabrać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki bioxyn nie działają przez miesiąc brania tych tabletek przytulam 3 kg .Jestem jak balon .Nigdy więcej Nie kupujcie tego to kit A nie hit. Wszystkie moje negatywne opinie kasuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki Bioxyn nie działają. Przez miesiąc ich stosowania przybyło mi 3kg .Wyglądam jak nadmuchany balon. Nie dajcie się nabierać to kit A nie hit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek 854
Przez prawie dwa miesiące waga ani drgnęła , na mnie nie działa , czyli kit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszukują w każdej kwestii zarazem w tym że się schudnie jak i w tej że gwarantują zwrot gotówki. Po stosowaniu tego "NIC" moja waga kompletnie nie spadła mimo że regularnie brałam tabletkę popijając szklanką wody z plasterkiem cytryny. Zakupiłam dwa opakowania ponieważ przez pierwsze 30 dni miał się oczyścić organizm a dopiero przy drugim opakowaniu miałam zgubić 2-3 kg. I tu kolejny haczyk gdyż zwrot gotówki jest w momencie gdy odeślemy do nich opakowania ale jedno musi być nierozpakowane! Czyli nawet gdyby miało to " COŚ "działać to nie po 30 dniach a po 60 też nic i nie oddadzą pieniędzy tak czy tak. Zapewne wiele z nas dało się nabrać ale jak to mówią " za głupotę się płaci" więc jeśli macie okazję to przeczytać przed zakupem to "brawo wy" - nie stracicie ani wagi ani kasy. Nie dajcie się nabrać oszustom. pozdrawiam - naiwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Afrikan Mango zachwalany na forum to też KIT wyrzucone pieniądze w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie tablrtki bioxin też nie działają. Nie schudłam nawet kilograma, a kończę 1 opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie też nie podziałały.Kończę drugie opakowanie i zero efektów.Też jestem osobą aktywną fizycznie i nie obżerającą się. Szkoda pieniędzy i szczerze nue polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że stary temat, ale cudów nie ma. Jeść mniej i się ruszać. Takie osoby piszą jak mało jedzą, a jak się zliczy to, tamto i siamto, to wychodzi za dużo. Piszę to jako osoba z niedoczynnością tarczycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej

A ja stosowałem różne te wynalazki i nic . W końcu odstawiłem całkowicie wszystkie produkty zbożowe, mleczne , soki w kartonikach zacząłem pić 2-3 litry czerwonej herbaty i z 97 kg zrobiło sie 85 . Działam dalej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Najlepsze dla nas jest jedzenie 5 posiłków co trzy godziny.(odrzucić słodkie, alkohol, i nie jeść 2-3 godziny przed snem).Możemy jeść wszystko tylko w mniejszych ilościach. W miesiąc schudłam 6 kg. Polecam naturalne środki, a nie faszerowanie się chemią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzyciel

wbijcie w gugla "bioxyn heltio" zeby zobaczyc co ten bioxyn tak naprawde warta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna

Tabletki Bioxyn brałam przez miesiąc. Niestety nie schudłam tyle, ile obiecywał producent: 6-8 kg, a zaledwie 2 .... Ciężko powiedzieć czy to zasługa tabletek, czy stresu i tego, że omijałam posiłki... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna1

Tabletki Bioxyn brałam przez miesiąc. Niestety nie schudłam tyle, ile obiecywał producent: 6-8 kg, a zaledwie 2 .... Ciężko powiedzieć czy to zasługa tabletek, czy stresu i tego, że omijałam posiłki... Zamówię kolejne opakowanie i sprawdzę, ile uda mi się teraz zrzucić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezadowolona

To wszystko nie prawda i płacone komentarze ! Produkt w ogóle nie działa. Dodatkowo jak produkt był odesłany na gwarancji zwrotu pieniędzy, reklamacja co prawda  była uznana, ale już ponad 3 miesiące zwrotu nie otrzymaliśmy. A z kazdym e-mailem (brak innego kontaktu) dostaje automatyczną odpowiedz od systemu, ze przelew będzie zrobiony w najbliższej transzy. Jest to oszustwo ! Jeśli w następnym tygodniu z nami się nie skontaktuje ktoś z tej firmy zgłaszamy sprawę do Biura Ochrony Praw Konsumenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BCH

Podpisuje się pod tą opinią. Nie schudłam nawet pól kilograma, nie mówiąc o 10. Pozytywne opinie są tylko na stronie sprzedawcy lub stronach z opłacanymi komentarzami. Jest to jedno wielkie oszustwo. Nie dajcie się nabrać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×