Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tage

Dzień dobry

Polecane posty

Gość gość
Fajny :) Ja lubię oglądać avki u ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek z Mielca
a Paffendorfy też lubisz oglądać? :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak są soczyste, to tak :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tak Bledny, taaaakkkkk :-) bądź twardy :-P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tage
Bledny, Ty chociaż latarkę masz, czy straszysz białe damy z całkowitego zaskoczenia? :-D pozdrawlaju :-) I rudaska :-) Lucek :-) Kiedyś tu oceany, morza, leśne strumyki pełne grubej ryby a dziś pustynia i my tu jak fatamorgana :-D I nie kuś :-p machaj częściej, czym tam lubisz :-D a Anioła to bym chętnie pocałowała zanim Ty to zrobisz :-) Tak sobie kochani wyobrażam forum, każdy bredzi po swojemu a tym, których rozumiem chętnie odpowiadam. Piąteczek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piatek dwunastego :D a było tak blisko :P twardo stoje :D przy swoim :P tege, rudasku - sie piknie uklonil, :D niestety tylem do co niektórych ale to juz nie jego wina ze stoja po niewlasciwej stronie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darjuż
Podbijam. Nie lubię długów. Tage krótko by cię nie irytować. Dzień dobry. I miłego dnia. X Błędny . czujesz do mnie jakaś miętę i cierpisz na kompleks Darjuża. Poradzę ci abyś nie robił z siebie większego pajaca niż jesteś. I nie powtarzaj się bo wieje nudą. Nic ci gościu nie dowalalem i w ogóle nie interesujesz mnie, a że więcej nie będę się odnosił powiem krótko żegnam. Ewentualnie w realu możesz liczyć na w pysk. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tage
darjuż :-) nie prowokuj mnie wciskając mi znów coś czego nie napisałam, nie pomyślałam nawet :-) weź się ogarnij i bądź uroczy jak w pierwszym poście, albo nie przychodź po to, żeby coś wyjaśniać. Dzięki 👄 Lafi woda mi się wczoraj wychlapywała z wanny i przykro mi ale byłaś brana z lekką siłą, póki nie zaczęłaś krzyczeć MOCNIEJ! :-D :-D:-D Nie doceniłaś mocy Ekskalibura :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darjuż noo weź się tak nie napinaj bo se starego wysrasz he he :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tage
bledny jak Ci jest w takim razie 13. w piątek? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Demonicznaa umyj paździerz sukwo he he :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tage, weeeź bo jakbym wszedł do twojej głowy, to by było jeszcze miejsce dla mojego starego he he :-D http://picosong.com/M5AU/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bledny bl
Nooo darek i z takim darkiem moge isc na piwo :D B Jest super tege. :P zaden piatek nie jest zly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Błędny weź się tak nie napinaj bo se starego wysrasz he he :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tage
Łe bledny, liczyłam na prawdziwe męskie jaja i jakiś wyjątkowy obrazek tego, co Cię o dzień ominęło :-p Widziałeś "Pasażerów" ? Ktoś widział? Ciekawa rzeczywiście kwestia moralna, ale poczekam czy ktoś się orientuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki sprowokowalaś mnie tym filmem. Nie wiem czy pamiętasz ale na atrakcyjnym temacie polecałem ci ten film. Nie byłaś zachwycona kosmicznym live story . Zmieniłaś zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tage :-) Ja nie oglądałam. Nie mój gatunek ;-) Bledny - mam nadzieję, że zbyt szybko nie wymiekasz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bledny bl
Na kafe tege? No bez jaj :D B Rudasku tez mam taka nadzieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tage
Demi, mój też raczej nie. W przypadku tego filmu właśnie warto to "raczej" dodać :-) darjuż Ty chcesz mnie wkurwiać tak teraz? Nie masz z kim rozmawiać, przez foszki? Powtarzam nie wkładaj mi nie moich słów do ust. Nie było trudno odszukać więc poskładaj literki jeszcze raz i bez odbioru, bo nie rozumiesz. darjuż 2017.03.06 Słuchasz obecnie eski taaak? Co robisz poza tym? Poleć mi jakiś film, nie będziemy cały czas o seksie musi być przerywnik. Ja ci polecę Pasażerowie - pozornie fantastyczny ale z głębszą egzystencjalną nutą tage 2017.03.07 To była muzyka w tle. Jako fachowiec od hitów Eski i user takiego forum powinieneś znać Teraz tu. usmiech.gif Pytałeś o film godny polecenia a ja, trudząc się z wyborem, aktualnie nie polecam La La Land. Może to Twoje kosmiczne lovestory będzie ciekawsze. oczko.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
I zwykły masaż też nie jest w stanie Cię....rozluźnić ??? To musi być coś bardziej egzotycznego ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka  ma
Cześć;) to nadrabiając...Stramowski pitbulla to mój typ ostatnio a jednego jakiegoś to nie ma z puli tych "niedostępnych"? Zdarzyło mi się gdzieś kiedyś wplątać go w moje fantazje:D hmm filmu też nie oglądałam ale pofatygowałam się o zwiastun i przyznam że mogłabym obejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć niech ten piątek już się skończy, bo nie wiem w co mam ręce włożyć 😭 Tage, ty świntucho! :D😘 Ka ma - Majami z Pitbulla, o taaaak! szarpałabym jak Reksio szynkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tage ja rozmawiam o filmie i o tym że ci go polecałem.A ty na przemian uśmiechnięta i wkvrwiona, no nie da się gadać.:( Kama gorąco ci polecam ten film. Spadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Lafiryn_da, dokładnie ten:D jak to dobrze że tak można się podzielić nie? Ach:P X Ok darjuż, jak się uda obejrzeć to podyskutujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bledny bl
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tage
Uciekam stąd życząc jak zawsze porządnego ładowania baterii, jak tam kto lubi, żeby efekt był :-D Co do menów z obrazka to porównując z Waszymi typami Lafi, ka mo wybieram tych chyba mniej popularnych i mniej rozchwytywanych :-p demi a Twój bohater spod prysznica to? :-) Przypomniało mi się tylko, jak to szukaliśmy powodu do kłótni darjuż :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynki, jeśli chcecie sprawić przyjemność przede wszystkim sobie i swojemu facetowi to ze szczerego serca polecam wam pakiet KOCHANEK na stronie www.igortreneronline.pl Są to zalecenia dietetyczne, trening i suplementacja ułożona pod kątem zwiększenia u Waszych facetów poziomu libido. Czyli mówiąc krótko, dzięki temu pakietowi (przynajmniej tak wynika z mojego doświadczenia) Wasz facet stanie się mistrzem tantry i kamasutry ze wszystkimi błogosławieństwami, a Wy będziecie czerpać z tego gigantyczną przyjemność! Polecam :) www.igortreneronline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejzalem zwiastun :D wiec moje spostrzezenia sa nastepujace:D - gździłbym sie non stop z pasazerka jakbym sie obudzil w trakcie lotu, to raz a dwa na bank bym porozbieral pozostalych zeby sobie popatrzec. :D co jeszcze? hmmmmm racjonalnie zjadlbym wszystkie smakolyki a reszcie zostawilbym same ziemniaki, utworzyłbym swoje panstwo na statku i przez glosowanie (podniesienie rąk pozostałym) zarządziłbym wladze autorytarną . Nastepnie zarzadzilbym prawnie dopieszczanie mnie na wszelkie sposoby. noooo z grubsza tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×