Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kiedy skończy się to gadanie o 500 plus?

Polecane posty

Gość gość

W innych krajach, gdy wprowadzają jakieś udogodnienia dla rodzin, przyjmowane jest to normalnie, a u nas ciągle to gadanie i sranie. Może przed 500 plus nie było patologii? Nie było morderstw dokonywanych na dzieciach? Myślę, że jadem plują mamy jedynaków oraz bezdzietne gówniary. Punkt widzenia ZAWSZE zależy od punktu siedzenia. Chyba, że ktoś ma klasę. W końcu jakoś sensownie są wydawane pieniądze, a nie topione w błocie, ale nasz naród jest zazdrosny i zawistny o każdą złotówkę. Każdy płaci podatki, nie tylko mamy jedynaków i nie tylko bezdzietni. Wielodzietni także płacą podatki. Jeśli nie będzie dzieci, nie będzie miał kto pracować na nasze emerytury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, Ale już mnie to wqrwia. Wczoraj usłyszałam że ma wakacje lecę za pieniądze koleżanki, bo ona płaci na 500+. Bo ja nie płacę. Oboje mamy etat, Ja dodatkowo dg, dobre dochody ale lecę za 500+.zwlaszcza że latam od lat w maju na wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie. Ludzie to już takie głupoty gadają, jakby normalnie ktoś im uciął pensje o 500 zł i przelewał na konto innej osoby. Też mnie to wkurza. Pewne jest, że ci, którzy tak gadają z całą pewnością też by skorzystali, gdyby sami łapali się na jakiś program, np; "500 plus do pierwszej pracy; 500 plus dla kobiet; 500 plus dla brunetów". Każdy by brał, a jak się nie łapie, to pluje jadem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja popieram ten program chociaż mam jedynaczkę i nam się nie należy, bo jesteśmy za "bogaci" :P Gdybym się łapała to też bym brała, w końcu coś państwo daje na dzieci (tak, wiem, państwo nie daje ze swojego bo swojego nie ma, tylko z naszych podatków, mimo to popieram fakt, żeby dzieci dostawały kasę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 37 lat, ale czemu mówisz na młode bezdzietne kobiety "bezdzietne gówniary"? Ty chciałabyś być nazywana "dzietną starą raszplą"? Bo ja nie :( Problem polega na tym, że tak naprawdę nie ma kasy na 500+. Rząd nie ma kasy. Ty tylko widzisz jedno, że kasa z nieba Ci spada, konsekwencji nie widzisz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane, siedzi sobie kilka matek na kafeterii i robią szum jakby było ich miliony. Nie przejmujcie się. A swoją drogą pomyśleć gdyby nagle zabrano 500+ to jaka bieda by w Polsce nastała? Oj wątpię żeby odebrali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo u nas kuźwa cholerny pieprzony, beznadziejny rząd pozwala na jałmużnę a nie na wynagrodzenie za pracę, bo te małpy co napieprzą dzieci jak królice więcej dostają za pieprzenie sie jak osoby pracujące. To jest zgroza. Jak u nas będzie najniższe wynagrodzenie tak jak w innych krajach tj. ok. 6-8 tys. to wtedy nikt ci małpo cholerna pieprznięta nie będzie żałował tych 500+. Co dziennie rano wstaję to tej cholernej pracy i przeklinam rząd, bo jak zapieprzam za 1500 zl to jest zgroza dojeżdżając do pracy 30 km. Mam nadzieję, że tych cholernych pisowców szlag trafi za takie traktowanie ludzi pracyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
codziennie sie modlę o to aby ci co krzywdzą ludzi pracy odpokutowali, aby Pan Bóg ich pokarał ciężkimi chorobami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za po pensje byla jeszcze nizsza o co chodzi? Teraz za 1500 a niedawno 1200. Juz zapomnialas? Lepiej ci sie wstawalo do roboty bo ktos nie dostal 500+ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety pis was trzyma w szachu tym 500 plus jaki kraj tacy wyborcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za dwa lata będzie Nowa partia i to zostanie zniesione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętam jak wprowadzali becikowe. Też ludzie mieli o to ból d**y. Po jakimś czasie ludzie przeszli nad tym do porządku, z 500 też tak będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś - mnie np, lepiej się wstawało jak nie było 500+, bo mieliśmy dodatkowa premię, a teraz****ańcie nic nam nie dają, bo 500+, emeryci mają pomniejszone emerytury bo kuźwa trzeba na te cholerne 500+, oby szlag trafil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
500+ dla ludzi pracująchc mających mniejsze wynagrodzenia jak w unii tj. ok. 6 tys. a nie za pieprzenie się, może niedługo będą dawać 500+ od każdego cm wuja chłopa, bo czym dłuższy to winien dostawać więcej, cholery jedne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciagle ta sama idiotka byrzy sie o to 500. Ja nie dostaje i nie płacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do roboty leniwe kobity

Do roboty leniwe matki. Mam w rodzinie takie, nie pracują tylko dzieci wychowują do 6 roku życia. A później kolejne. Jak wam nie wstyd? Żerować na innych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To zrób sobie 5 dzieci i dostaniesz aż 2500 zł! !! Wow TAKA KASA 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idem
9 minut temu, Gość Do roboty leniwe kobity napisał:

Do roboty leniwe matki. Mam w rodzinie takie, nie pracują tylko dzieci wychowują do 6 roku życia. A później kolejne. Jak wam nie wstyd? Żerować na innych. 

Przecież jak kobieta pracuje i to i tak będzie dostawała 500 plus więc o co kaman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×