Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie na wakacje?

Polecane posty

Gość Alibba
no ja też nie mogłam się zdecydować na to który kierunek wybrać na wakacje ale trafiłam do Coral Travel i tam już wybrałam. Szczerze mówiąc bardzo dobre biuro, dobrze zorganizowane i bezpieczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość revis

na wakcje polecam Turcję. Naprawdę widoki nieziemskie, ja cały czas chodziłam z aparatem, bo jest co fotografować. A jeśli chodzi o noclegi to polecam sprawdzić sobie ofertę z biura coral travel. Ja byłam 3 razy w Turcji i te 2 ostatnie z coralem, bo mają najlepsze oferty cenowe. Najtaniej i najlepszy standard hoteli. Hotele z basenami, w dobrych lokalizacjach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliet

ja od dziecka oddana wyjazdom tylko w polske :D na ten rok zarezerwowalismy prawie dwa tygodnie w Domu przy plaży w Sarbinowie, mam nadzieję ze bedzie super, ale opinie maja dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacekklim

Na wakacje tylko Polska :) ostatnio świetnie spędzaliśmy czas w Krakowie w hotelu Regent :) To idealne miejsce dla pary. Chociaż widziałem dzieci, to pokoje są tak ciche, że nie przeszkadzał mi żaden niemiłosierny krzyk, ani bijatyki itp. Obsługa także odpowiednio dba o komfort gości :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 12.05.2017 o 11:37, Gość gość napisał:

Gdzie w ciąży na wakacje w Polsce by się nie zanudzic? Zagranica odpada, wolę dmuchać na zimne i jakby coś się działo to jednak wolę być w Polsce i wiedzieć co się dzieje.

Jasne bo za granicą ciemnogród i nie ma szpitali 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

fajnie czas można spędzić w Hotelu pod Kamykiem. Znajduje się w okolicach Krakowa. Jest gdzie spacerować, a jak ma się ochotę można zwiedzać Kraków. Jest cob robić, a hotel jest bardzo przytulny i spokojny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×