Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kocyk na lato dla niemowlaka wyprawka

Polecane posty

Gość gość

Drogie mamy dziecko urodzi się w lecie kupiłam juz jeden gruby kocyk ale otręby mi jeszcze lekki kocyk cienki na lato abym miala na upały. Wszystko zamawiam przez internet i nie mam jak sprawdzić materiału możecie mi polecić jakis konkretny koc tak do 50 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gruby kocyk raczej w ogóle się nie przyda... ja w lecie używałam tylko bawełnianego, a na drzemki w dzień jak były upały to już tylko pieluszki flanelowej. Bawełniane kocyki polecam z Ikei, są przyjemne w dotyku, nie niszczą się w praniu, miłe i ładne. Zobacz sobie Barnkar i Dromland, sama mam ten drugi i polecam, jest jeszcze jeden bawełniany ale on raczej malutki, chociaż i ten na początek będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też rodzę latem i kupiłam cienki minky bez wypełnienia a cieniutki bawełniany to z ewa klucze, fajny w dotyku, po pierwszym praniu ok a jak dalej to zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup mieluszke bambusowa taka 120 cm na 120 cm. Ja też urodziłam latem i miałam ciepły bawełniany koc. Nie kupuj minke bo to sztuczny materiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rodzę w lipcu i kupiłam do przykrycia pieluche bambusową taka dużą, bo ona podobno jest super, ale też kupiłam taki kocyk nie kocyk z dolce sonno bawełniany dwustronny, to taki materiał a la bawełna dresówka, ja wzięłam sobie wzór ze słonikami. Trochę problemu było z uprasowaniem bo dwustronne, ale fajny, cieniutki no i bawełna. A jak się spisze, to zobaczymy. Pielucha bambusowa chyba ok 25 zł, a kocyk chyba 30 zł + przesyłka. Na pewno nie wzielabym w życiu tego sztucznego minky, które nie przepuszcza powietrza i dziecko się pod nim gotuje. A na okres letni, to już w ogóle nieporozumienie jakieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrycha969
Ja rodzę w połowie lipca i na baby shower kolezanka kupiła mi kocyk bambusowy Memi. Mówiła ze taki będzie dobry na upały bo maluszek ma pod nim o 3 stopnie chłodniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrycha969
Ja rodzę w połowie lipca i na baby shower kolezanka kupiła mi kocyk bambusowy Memi. Mówiła ze taki będzie dobry na upały bo maluszek ma pod nim o 3 stopnie chłodniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam kocyk bambusowy Memi i niestety jest straaaasZnie ciężki :( miękki to fakt... ale sto razy wole od niego zwykły kocyk z Allegro z dziurkami (cienki i leciutki), co najlepsze jest z Chin i czekałam na niego miesiąc :D ale to był jeden z najlepszych zakupów :) otulacze tez mam, w woZku czasem przykrywam, ale w lozeczku zawsze nasz chiński kocyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Life mówisz o kocyku takim ażurowym za 20zl ? Plus 10 za wysyłkę ? Bo ja chyba mam taki sam, błękitny i czekałam na niego ponad 2 miesiące! Ale faktycznie, jest to najlepszy mój zakup dzieciowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcelaL
Z Memi ciężki? no co wy :) ja mam te bambusowe z jonami srebrna i są lekkie i miękkie. Kocyki od Memi są produkowane w Polsce, a te z allegro to często chińszcyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marteczka_pilch
Nie kupuj jakiś chińskich produktów, nie warto oszczędzać na własnym dziecku. Zwłaszcza, że za niewielką kwotę możesz mieć, naprawdę fajną wyprawkę. Zobacz na: https://tulituli-baby.pl, prezentują się super te rzeczy od nich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fela22x
Tutaj https://www.tinystar.pl/KOCYKI/60 mają bardzo fajne kocyki dla niemowląt. Wykonane są z materiałów dobrej jakości a dodatkowo super prezentują się pod względem wizualnym. Kocyk dla niemowląt to coś co każdy maluch powinien mieć. Przyda się zarówno na cieplejsze jak i chłodne dni. Ja sobie ostatnio właśnie przeglądałam ich ofertę i kilka kocyków dla niemowląt wpadło mi w oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Na prezent brałam znajomemu dwustronny kocyk bejbi.eu/kocyki/5966-dwustronny-foto-kocyk-snap-the-moment-aqua-marine.html. Bardzo fajny, bo dziecko może już kojarzyć cyferki, czy jakieś takie drobne elementy edukacyjne. Super wygodna sprawa, polska marka. Sama się zastanawiam nawet nad zakupem takiego kocyka. Jak zobaczyłam sposób wykończenia i wygodę dotyku to się realnie zaskoczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×