Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet nie chce poważnego związku

Polecane posty

Gość gość

Kocham go, ale okłamywał mnie i nie był do końca ze mną poważny, skąd wzięły się kłótnie.. teraz nie traktuje mnie poważnie, ponieważ mówi, że sama do tego doprowadziłam.. poprosiłam go o szczerą rozmowę, w której wyjaśniłam że nie szukam faceta na chwile i chce żeby liczył się z moimi uczuciami. Powiedział, że mogę spadać, kocha mnie ale ułoży sobie życie beze mnie.. powiedziałam że kocham i chce poważnej relacji to jedyne co usłyszałam to to że on jest jak bumerang. póki kocha wróci, bo bez różnicy co zrobi ja będę ta ostatnia.. czuję się jak tryb awaryjny.. nie wiem co zrobić a z nim nie mogę rozmawiać bo mnie wyśmiewa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja 24, on 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj dzieciakowi spokoj stara krowo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"czuję się jak tryb awaryjny.. " x Bardzo trafnie oceniasz swój status. xxx "nie wiem co zrobić" x Nie wiesz czy nie chcesz wiedzieć? xxx "a z nim nie mogę rozmawiać bo mnie wyśmiewa..." x Przepraszam, ale o czym jeszcze chcesz z nim rozmawiać? Moim zdaniem powiedzieliście sobie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy mi na nim... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz mu, żeby dorósł i przestał gadać takie straszne bzdury. A potem wystaw go za drzwi, bo chyba nie chcesz być w otwartym związku? W którym on "zrobi co zechce i wróci jak bumerang?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uleganiem mu i proszeniem niestety niczego nie wywalczysz. Możesz mu dać czas, ale mam wrażenie, że on nie tyle nie chce poważnego związku, co nawet do końca stałego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on uważa że to ja jestem niedojrzała... bo "się kłócę", prosząc o uczucia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zależy mi na nim..." x Chyba raczej na Twoim wyobrażeniu jego osoby, a to zdecydowanie co innego. O ile nie jesteś masochistką - a raczej nie jesteś, bo podobałoby Ci się takie traktowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
postaw mu warunek, związek albo nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"on uważa że to ja jestem niedojrzała... bo "się kłócę", prosząc o uczucia..." x Zamiast "jestem niedojrzała" wpisz "się nie szanuję" i będziesz miała rzeczywisty obraz Waszego UKŁADU, bo związek to to nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz próbuje mi wmawiać że to ja mam wywalone w nasz związek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"postaw mu warunek, związek albo nara" x Hahaha, znalazła się mistrzyni blefu:) Koleś powie nara, bo wie że nic nie przegra. A dziewczyna poczuje się jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manipulant. Odpuść. Albo, wystaw na wiosenne słońce, poczekaj aż dojrzeje. Czasem działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"teraz próbuje mi wmawiać że to ja mam wywalone w nasz związek..." x Bo kto to widział, żeby wyposażenie mieszkania stawiało warunki? A tak jesteś traktowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakieś porady na ból po rozstaniu? podjęłam decyzję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybko. Chciałoby się napisać "czas", ale w Twoim przypadku to chyba bez znaczeni. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma znaczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chce mi się płakać ale on mnie krzywdzi.. ja sobie tak nie dam więcej rady..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O 21:45 jeszcze byłaś w związku. Słabym, ale jednak, a o 23:20 już potrzebujesz lekarstwa na tęsknotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matki w Polsce w ogóle nie przygotowują córek do relacji z facetami. On ciebie poniża jak najgorsza szmatę a "tobie zależy". Boziu jak niskie poczucie wartości mieć trzeba. Tu żadnych burek nie trzeba, kobieta sama wchodzi w role uległej, przygłupiej ofiary. To muzułmanki są dużo cwańsze, małżeństwo najpierw, konsumpcja potem i to w dobrych warunkach materialnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zerwałam nie dlatego że go nie kocham, ale własnie dlatego że jest dla mnie wszystkim ale widzę jak mnie traktuje... chciałam z nim porozmawiać to powiem tak: zgonił winę na mnie za całe zło. jestem ślepa, dużo dałam a dostaje wyzwiska i brak szacunku.. chce mi się płakać.. chce go przeprosić ale wiem że to nie rozsądne i muszę sobie odpuścić :( nawet nie wiem jak sobie dam radę bez niego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nawet nie wiem jak sobie dam radę bez niego" x Dziewczyno, masz 24 lata, nie 84. Poza tym to tak za bardzo z nim nie byłaś. Chyba że potrzebujesz kogoś, kto Cię poniży i oleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj sobie spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zerwałam nie dlatego że go nie kocham" x Ale Ty go nie kochasz. Kochasz swoje wyobrażenie jego osoby. Koniec, kropka. Przyjrzyj się jaki jest naprawdę i zadaj sobie pytanie, czy naprawdę kochasz kolesia, który "jest jak bumerang", każe Ci "spadać" i - jak mniemam - ma jeszcze sporo więcej równie czułych wynurzeń na swoim koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przepraszaj ani się nie odzywaj do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję za wszystkie opinie :( postaram się walczyć z sobą i nie dam się tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chopak 22 lata to chce się bawić, pić, poznawać różne kobiety i z nimi sypiać. A nie tworzyć jakieś związki. Poważniejszy związek to po trzydziestce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długo byliście razem? Wyzwiska wcześniej też były?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×