Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karellka

Jak wybrać wózek dla dziecka prośba o rady

Polecane posty

Gość gość
Pompowane koła duża, głęboka gondola skrętne przednie koła z możliwością blokady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowaliśmy się z mężem na polski wózek, mnie podoba się anex sport a jemu coletto florino, co mamy wybrać, czym się kierować, na co zwrócić uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam Adamex i pekl stelaz, kolka przednie wariowaly, gondola dosc ciasna i mala. Uzytkowalam tylko 4 miesiace. Kupilam wiec Roana Marite. Duza gondola, duze pompowane kola, ktore radza sobie w kazdym terenie. Synek ma 6.5 mies i jeszcze miesci sie do gondoli. Wozkiem przyjemnie buja na nierownosciach a nie trzesie jak Adamexem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewellka
My mamy Anex Discovery, lekki, fajnie się prowadzi po naszych miejskich chodnikach ale tez dobrze się sprawdza na leśnych ścieżkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palinek
Anex Sport jest super :) Nie dość, że wygląda rewelacyjnie, to jest bardzo wygodny i zwrotny. A przede wszystkim bezpieczny dla maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola22
Potwierdzam! Nie ma lepszego wózka niż Anex Sport! Solidne wykonanie i piękny wygląd, ale co najważniejsze jest naprawdę wygodny dla maluszka, a dzięki bardzo dobrej amortyzacji nadaje się do użytkowania po każdej powierzchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy wozek na swiecie to Baby Jogger city elite. Leciutki, sklada sie na plasko do auta, sklada sie jedna reka. Ma duze pompowane kola, duza budke.... jest zwrotny, da sie prowadzic jedna reka, doslownie sam jedzie! Dzieckiem w ogole nie trzesie, mimo bardzo nierownej powierzchni po jakiej jezdze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie czytam te komentarze i jakoś nie bardzo chce mi się wierzyć w tego Anexa. Za dużo pozytywów. Mam już jedno dziecko, teraz spodziewam się drugiego i wiem że nie ma wózków idealnych. Jedni potrzebują lekkiego inni do zadań specjalnych. Ja osobiście Anexa bym nie wybrała ale to moja wola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skonczcie z tym Anexem, nie wierze w te opinie. To chyba jakas reklama. Według mnie Anex Sport jest paskudny z wygladu, to juz wolalabym tego Adamexa. Anex wygląda jak mydelnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wozek Luciano, jest swietny, na prawde sprawdza sie na jesien i zime, bo jest bardzo pojemy, wersje 2 i 3w1 sa po prostu idealne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ktoś może polecić abc design salsa 4 ? :) Jest prześliczny, a dopiero pojadę do sklepu go obejrzeć na żywo i chcę wiedzieć czy warto :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salsę polecam szczególnie do miasta :) Lekki, skrętny, wygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem ciekawa tej nowej polskiej marki Muuvo. Niezłe wrażenie robi w sklepie. Czekam aż pojawią się opinie użytkowniczek :) Chodzi mi o to muuvo quick. Któraś z Was miała z nim kontakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arola

bylam ostatnio w sklepie i pani mi poakzywala ten wozek muuvo i jestem pod ogromnym wrazeniem! jest sliczny, zajmuje malo miejsca, leciutki, skretny, ma cale niezbedne wyposazenie... serio mnie zachwycil. czekam na przelew i bedzie moj, wtedy napisze cos wiecej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olki

Też właśnie szukam informacji o tym wózku. Oglądałam go i też bardzo się na niego nastawiłam, ale przez to, że jest nowy to mało o nim jeszcze słychać. Chyba będę musiała kupić i sama poopisywać, innej drogi nie ma :) Ale czuję, że to będzie hit, bo i lekki i szybko się składa, imały. I przede wszystkim nie aż taki drogi. A wydaje się naprawdę solidny i na długie miesiący :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina

Widziałam dzisiaj w Poznaniu na Słowiańskiej ten Muuvo quick! Jest śliczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solka

A mi się bardzo podobają x-landery, wahałam się między x-move a x-pulse ale zdecydowałam się na ten bardziej "terenowy" bo będzie wygodniejszy jak zaczniemy jeździć wiosną za miasto no i jest jak mi się wydaje leszy na zimę, jedzie idealnie nawet po śniegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzaa2

Warto poradzić się doświadczonych już koleżanek. Niech one powiedzą co im się podoba w wózkach a co je denerwuje. Można też przetestować ich wózki aby się przekonać co pasuje Tobie. Ja tak zrobiłam i finalnie wybrałam wózek anex sport z którego jestem bardzo zadowolona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

anex jest lekki i zwinny, bezpieczny no i nie jest ciężki jak czasem trzeba wózek wnieść po schodach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

dla mnie najwazniejszy byl porzadny stelaz, pompowane kola i ich amortyzacja, do tego pojemna gondola, stanęło na anexie cross i bardzo sobie chwalę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×