Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mieszkanie od dewelopera

Polecane posty

Gość bruno

Jeśli szukasz pewnego dewelopera w Warszawie to na pewno mogę polecić Home Invest. Wszystkiego dopilnują rzetelnie, nie ściemniają i są po prostu jasne warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja niedawno zakupiłam mieszkanie od dewelopera i jestem bardzo z niego zadowolona. Jeżeli poszukujecie czegoś w Szczecinie to zajrzyjcie na stronę https://www.grazdeweloper.pl/ Firma ta starannie podchodzi do każdej inwestycji, którą się zajmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też zdecydowałam się na kupno mieszkania. 7 lat wynajmowałam mieszkania i już nie chce oddawać swoich pieniędzy na cudze kredyty. Rata mojego wyniesie mniej niż obecny wynajem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milki

Ja to w ogóle uważam, że jak się kupuje od dewelopera to jest to o wiele pewniejszy zakup. Można liczyć na stały kontakt. Pieniądze są wypłacane deweloperami w transzach za ukończenie poszczególnych etapów inwestycji i nawet można liczyć na bezpłatne konsultacje z doradcą kredytowym, a przynajmniej ja tak miałam jak kupowałam od Home Invest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bańka już pęka

Trzeba spojrzeć na WIG nieruchomości tam są deweloperzy notowani na giełdzie. W ten sposób można sprawdzić jak ich firma sobie radzi najlepiej w skali roku, z tego co patrzyłem to większość dołuje. Odbili się w styczniu jak ceny energii zostały "zamrożone" a teraz znowu w dół. A to dopiero maj, co będzie jak w styczniu prąd zdrożeje o 80% inflacja i stopy procentowe pójdą w górę? Trzeba bardzo uważać bo szykują się plajty deweloperów i firm budowlanych. A w ogóle to kto kupuje mieszkanie na szczycie bańki, desperat? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta

Siostra kupiła dom na Osiedlu Brzozowe Zacisze, to kompleks domów szeregowych na granicy Sosnowca i Czeladzi. Tu macie stronę www.probudus.pl/ Osiedle jest super położone w zieleni a jednocześnie ma dobrą komunikację z centrum Sosnowca, Katowicami czy z Dąbrową Górniczą. Całej naszej rodzinie podoba się wybór siostry, dobrze jej się trafiło. Będzie mieszkać na parterze i będzie miała sporą działkę, dla mnie to super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×