Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

farbowanie ubrań w pralce szczerze polecam

Polecane posty

Gość gość

Dziś na spotkanie to zrobiłam . Wrzuciłam do pralki sprane spodenki męża i syna. Efekt super !! Polecam. Super odswiezyl się kolor..nie spodziewałam się efektu bo w moich rękach to raczej różnie bywa ☺polecam jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja odradzam, bo tyle co wydałam na farbę, sól i kilka cykli prań w bardzo wysokiej temperaturze, to bym miała nowe ciuchy z H&M. Do tego uszczelka między bębnem a drzwiczkami była cała w farbie. A na ciuchach były jasne szramy od zagnieceń, bo jak się okazało w bębnie było niewystarczająco miejsca, choć farbowałam tylko 2 rzeczy. I żeby nie było, że miałam złą farbę - robiłam Dylonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym te świeżo farbowane rzeczy nawet po 2 praniach nadal farbują i trzeba je jeszcze jakiś czas prać osobno. Zawracanie tyłka. Chciałam oszczędzić, a dopłaciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franczeska87

Również używam i szczerze polecam farby do tkanin Simplicol.
Kupuję bezpośrednio od Polskiego importera produktów z zagranicy EuroShop24h.pl i jestem zadowolona. Efekt bardzo zadowalający 🙂

Dostępne są różne kolory, ale najczęściej kupuję czarny.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Simplicol jest w Rossmannie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lida

Odświeżyłam tak kilka czarnych rzeczy, dobrze się wypłukało z pralki, czerń pogłębiona. Niestety same ubrania lekko puszczają farbę nawet po kilku praniach więc trzeba się przygotować na późniejsze pranie ich osobno jeśli zafarbujecie na mocne kolory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×