Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ankaax479

Karta Biznes Benefit opinie

Polecane posty

Gość ankaax479

Czy możecie mi coś powiedzieć o tej karcie, Biznes Benefit https://www.biznesbenefit.pl? Myślę czy by jej nie kupić dla pracowników, widzę że sporo punktów jest w Warszawie gdzie można z niej skorzystać i że są naprawdę spore rabaty (30%, 50%), nigdzie się z takimi nie spotkałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia4822
Ja właśnie tą kartę dostaję u siebie w pracy i wykorzystuję ją bardzo często, fajna sprawa. Zamawiam catering do biura ze Spokoboxu 25% taniej, a przy takich stałych wydatkach to robi różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek431
jest super, mam ją od 2 miesięcy i nie ma tygodnia żebym z niej nie skorzystał, a rabaty są naprawdę spore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam, w Warszawie jest faktycznie mnóstwo punktów w których można realizować rabaty po 30, 50%. mam tą kartę od paru miesięcy i wykorzystuję głównie w restauracjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaax479
Dzięki za opinie. W takim razie zdecyduję się na nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna z bardziej sensownych kart, bo rabaty są niezłe, a nie po 5%. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala489
Polecam, niezłe warunki jak na karty benefitowe, całkiem dobrze mi się z niej korzysta. Kilkadziesiąt procent robi swoje, tym bardziej, że mam 50% do mojego ulubionego salonu – 50% na dość drogie zabiegi w Omelańczuk Beauty Partners, to jest coś jak się płaci 90 zł, a nie 180! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marynia_janka
Znam, używam i jestem bardzo zadowolona. W Warszawie żeby iść do fryzjera i kosmetyczki trzeba mieć majątek, a z Biznes Benefit mam nawet 70% zniżki! Włosy – wiadomo, w Uroda Hair Salon by Goldwell minus 50% i zniżka na depilację ipl -75% na Kasprzaka. A to tylko dwa spośród wielu świetnych miejsc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verkadajcukierka
Dostałam kartę od swojego fryzjera (swoją drogą polecam Salon Kępa) w formie prezentu i teraz mogę korzystać ze zniżek u niego, a że jestem stałą klientką to bardzo się przydaje. Pożyczam też swojej mamie jak jest potrzeba bo karta nie jest imienna, może z niej korzystać po prostu każdy komu udostępnie, a rabat nie byle jaki bo do 20%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi32
Używam karty kilka w razy w tygodniu, najczęściej w restauracjach. Jednak hitem wciąż pozostaje dla mnie 60% zniżki na depilacja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urszula89
Ja prowadzę salon fryzjerski estetycznej na Powiślu i przystąpiłam do programu biznes benefit. Kupiłam karty, które są świetnym prezentem dla moich Klientek, niejedna już wróciła z kartą po kolejny rabat, a ich ilość ciągle się zwiększa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiliaChm
Trudno się z Wami nie zgodzić :) Dla nas szef podarował takie karty całkiem niedawno i dopiero teraz zaczynam się przekonywać ile pieniędzy można z nią zaoszczędzić. W zeszłym tygodniu wykorzystałam ją u fryzjera i dostałam 20% zniżki, a wczoraj wychodząc ze znajomymi na kolację również zapłaciliśmy ok. 30% mniej. Super opcja, szczególnie że obejmuje aż tyle miejsc, mam nadzieję że to będzie taki dodatek w naszej firmie na długie lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×