Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Patrycja912

Wstydliwy problem

Polecane posty

Gość Patrycja912

Witajcie... Piszę do Was z prośbą o poradę... ma taki problem, że poznałam ostatnio faceta, który baardzo mi się podoba, spotykamy się juz kilka miesiecy i naprawdę wydaje mi sie ze to cos na stałe.. problem jest taki, ze ostatnio pierwszy raz uprawialismy seks i ja nic nie czułam... niby bylam podniecona, ale jak juz przyszło co do czego to musiałam udawać ze mi dobrze... proszę, poradzcie mi coś bo zalezy mi na tej znajomosci, a nie chce udawac wiecznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak wyglądała gra wstępna, czy wcześniej osiągałaś orgazmy (z innymi partnerami czy podczas masturbacji) - za mało piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może byłaś za bardzo spięta. Może następnym razem zadbaj o atmosferę. Winko i długa gra wstepna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak wyglądała gra wstępna, czy wcześniej osiągałaś orgazmy (z innymi partnerami czy podczas masturbacji) - za mało piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naucz swojego faceta jak i gdzie ma Ciebie dotykać/itd/ , czy ma Ciebie całować czy nie itd.... Jak facet nie ma doświadczenia, to wróżenie z kuli.... daj spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizuska
Hej,a czy z innymi facetami było wszystko ok? I jeszcze kwestia ile masz lat i czy byłaś kiedyś w ciąży? Bo nie chcę tu być jakaś niemiła czy coś, ale może wina leży po stronie Twojej budowy? Mówię z własnego doświadczenia, bo ja przez wiele lat myślałam, że sex po prostu nie jest przyjemny i że tak już musi być ... Aż w końcu poddałam się pewnemu zabiegowi, który odwrócił moje życie do góry nogami i zrozumiałam, że wszystko przed tym to nie był sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja912
Nie miałam zbyt wielu partnerów co prawda i w sumie jak teraz myślę to chyba nigdy nie byłam tak w pełni zadowolona, tylko chyba na tamtych znajomościach mi tak nie zależało, więc może tego tak nie odczuwałam... mam 26 lat i nie rodziłam do tej pory dzieci, ale w sumie jak tak myślę, to to może być problem mojej budowy bo zawsze miałam bardzo szerokie biodra i coś kiedyś ginekolog mi wspominał, że mogę mieć problem z donoszeniem ciąży. Elizuska powiesz coś więcej co to za zabieg? Bo mnie zaintrygowałaś, nawet nie wiedziałam, że w takie rzeczy można ingerować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Ci powiem tak.. Nigdy nie miałam orgazmu musiałam udawać. Miałam 5 partnerów, z jednym mam syna, teraz dopiero poznałam faceta z.którym jestem od roku i za każdym razem mam chociaż jeden orgazm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:08: a czym ten nowy się różni od poprzednich? rozmiarem penisa? techniką? jeszcze czym innym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizuska
Nie jestem żadnym specjalistą i dość daleko mi od medycznych kierunków, więc pewnie lepiej Ci to lekarz wytłumaczy co i jak. Ale czytałaś może kiedyś o labioplastyce? Tak w skrócie to plastyka warg sromowych i nie chodzi tutaj tylko o sam wygląd, ale też o poprawę komfortu w łóżku. Nie wiem skąd jesteś, bo ja z okolic Częstochowy, to by Ci mogła polecić gabinet, to byś się szczegółów dowiedziała. A w innych częściach kraju to się nie orientuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×