Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

4 miesięczne niemowlę śpi gorzej niż wcześniej

Polecane posty

Gość gość

Moja córka ma 3,5 miesiaca. Na początku bardzo ładnie spała od 22.00 do 5.00-6.00 rano, potem karmienie i znowu w kimono. A teraz budzi się na karmienie o 3.00 w nocy i o 6.00. Boję się ze niedługo będzie się budzić jeszcze wczesniej. O co jej chodzi ? Je na kolację taką butlę że powinna spać z 10 godzin. Czy ktoś miał taką sytuację ? Czy wprowadzenie kleików po 4 miesiącu pomoże jej przesypiac dłużej ? Czy może powinnam zwiększyć porcje mleka w ciągu dnia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciesz się i dziekuj Bogu,ze teraz jak i wcześniej dziecko spało tyle godzin. Mój budzi się z zegarkiem w ręku co 2-3h. Ma 3miesiece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój 3,5 miesięczny maluch też tak ma :) od 22 do 4 rano sypiał mi już od 2 miesiąca, potem stopniowo coraz dłużej do 7/8 raz nawet do 9 ;) a po skończonym 3 miesiącu nagle zaczął mi się budzić o 2 w nocy, potem o 4, teraz sypiał średnio do 6 a dzisiaj zaszalał i pospał do 7 :P jak każdy człowiek sypia i jada tyle ile potrzebuje, raz mniej raz więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty myślałaś, że mniej wiecej do roku będzie tylko jeść i spać? Nie ma tak dobrze. Im starsze dziecko tym mniej przesypia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze jej się odmieni sto razy. Dziecko to nie automat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie, z dzieckiem nie ma nic na zawsze, co chwile sa zmiany. Moja corka tez spala duzo do 3 miesiaca i to kp a potem nagle byl koniec. Powod to oczywiscie zabkowanie, ktorej sie w tym czasie zaczyna. Niestety, twoje obawy autorko sa sluszne, dziecko zmienia rutyne noc a i jezeli zaczelo zabkowac to bedzie zmiana na gorsze. Ale tylko na jakis czas. Potem znowu zacznie lepiej spa. Takze glowa do gory I ciesz sie maluszkiem, dzieci tak szybko rosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 10.08, moja córka budzi się o 6 na jedzenie i dalej idzie spać :-) Ale wcześniej wstawala w nocy raz, a teraz wstaje 2 razy na karmienie. Nie ma kłopotów ze spaniem jako takim, wie kiedy jest noc, a kiedy dzien. Poza tym mam też starsza córkę więc wiem że dzieci mają inne aktywności poza spaniem :-) ale z pierwszą córka nigdy nie miałam pobudek w nocy, spała całą od kiedy skończyła miesiąc. A tu się marwie, bo jak mi maluch się nauczyć budzić tak na jedzenie dwa razy to ciężko będzie później ją oduczyć budzenia się w nocy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×