Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćccc

Zakochalam sie w koledze do lozka

Polecane posty

Gość gośćccc

Sypiam z kolega, ktory nie chce sie wiazac i ukrywa nasza znajomosc, a ja go kocham i jest nam dobrze w lozku. co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyznawaj mu od razu, że go kochasz, ale przestań z nim uprawiać seks i powiedz, że taki typ znajomości Ci nie odpowiada, wtedy albo zacznie się starać o Ciebie - co oznacza, że też do Ciebie coś czuje, albo będzie miał to gdzieś - wtedy daj sobie spokój bo nic z tego nie będzie. Nie znam go, ale Ty tak, zobacz też czy nie stara się ,, specjalnie,, bo chce Cię tylko wykorzystać, u facetów takie podłe zachowanie to normalka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćccc
on chce tylko sex :( niestety wie, ze cos czuje, znaczy wczoraj mu powiedzialam ze nic juz nie czuje zeby traktowac go tak jak on mnie isie obrazil heh ale mowil ze nie chce byc ze mna..nie chce wgl dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecznie to samo redakcyjne prowo, nuuuuda 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To im szybciej go zostawisz i zapomnisz, tym lepiej dla Ciebie. Niestety, wiem, że boli, ale pomyśl sobie, naprawdę chcesz mieć kontakt z tak prymitywnym człowiekiem, dla którego jesteś tylko narzędziem do wyładowania potrzeb fizjologicznych ? Z doświadczenia wiem, że w takiej sytuacji jedyne wyjście to odejść, jeśli tego nie zrobisz będzie dużo bardziej i dłużej cierpieć. Teraz też będzie łatwiej, bo to Ty go zostawisz, a nie zostaniesz zostawiana, co prędzej czy później nastąpi i wtedy już w ogóle ciężko będzie Ci się pozbierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćccc
mam ciagle nadzieje, ze z czasem pokocha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem... :( , ale już tak nie będzie. Wiem, że twój sposób myślenia jest taki a nie inny, bo jesteś zakochana. Posłuchaj rady osoby, która ma duże doświadczenie w związkach, ale znając życie nie posłuchasz, i będziesz musiała nauczyć się na błędzie. Ile masz lat ? Wydaje mi się, że młoda jeszcze jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćccc
ja mam 20, on 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćccc
sex z nim to jedyna bliskosc kiedy go mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyznaj mu wszystko i s******l to na wejsciu, nie bedzie ani seksu ani znajomosci. Jak można być takim głupim i zakochać się w friend with benefits? Co się dzieję z tym pokoleniem. Pozdrawiam, Specjalistabdsm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopaki później dojrzewają trzeba by trochę czasu, później żałują :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×