Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

whiskyzjarmuzu

Jaka to melodia?

Polecane posty

Posłużyłam się wyszukiwarką znanej firmy na G. Piąta. :classic_cool: Jak czytałam siebie sprzed 10 lat, to też przeżyłam traumę. Nigdy więcej sobie tego nie zrobię. :-O x MS, Sadysto Ty! Powiedz chociaż, czy używasz do tego &?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znalazłam topik, na którym zastanawiałyśmy się, czy kobietom w pewnym wieku wypada być na kafe, czy wyłącznie bywać. Po sześciu latach widocznie wiemy, że wypada wszystko. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawaj ten topik ja nawet nie wiem, kim Ty wtedy byłaś, i to jest szantaż emocjonalny, jak nie powiesz, to się nie bawię! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiu, nie powiem. Wybacz. :-) Bardziej niż w tym forum wtedy, nie chciałam uczestniczyć w rozgrywkach pozaforumowych i tak przeniosłam się na ero. ;-) x Kolor, to najmodniejszy w tym sezonie, filtr do zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Whisky no patrz, wiedziałam :) a ty nawet okiem nie mrugnęłaś jak to z siebie wyrzuciłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przesadzajmy. Uciekłam z ero przez trolle. Strasznie tam jest. :-O Tożsamość im zostawiłam, bo wędrowały za mną po "świecie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesadziłam, ze co miesiąc? no tak, to było chyba mniej niż dwa tygodnie ;) x Cześć Ifka! W sam raz się pojawiasz, bo dziś dzień retrospekcji - do czasów, gdy bywałyśmy tu często i gęsto (o byciu młodszymi postanowiłam więcej nie wspominać) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"moich pierwszych topików już nie ma. Może to i lepiej" x Pewnie lepiej. Upływ czasu potrafi przygnębić i bez przypominających go topików sprzed wielu lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raportuję: Ubik fajny. To nie jest takie klasyczne s-f o potworach z kosmosu a tego się trochę obawiałam. Przyjemnie się czyta. Faktycznie wymaga uwagi. Te wszystkie psi i antypsi... Przebrnęłam przez większą część. Dziś miałam sporo czasu na lenistwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×