Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3miesieczne niemowle i wirus. Pomocy

Polecane posty

Gość gość

Moja coreczka dostala lekkiej goraczki i w ciagu doby zrobila 18 kup. Co prawda nie byly jakies rzadkie i wsiakajace w pieluche. Bylam u lekarza, dziecko w stanie dobrym nie odwodnione. Mialam dawac po trochu smecty, mm robic na kleiku ryzowym, na goraczke Paracetamol. No i dawac pic tyle ze mala nie chciala nic oprocz mleka. Zadzwonilam jeszcze do pediatry to powiedzial ze jesli te 6 porcji wypije to bedzie ok. Niby rano lepiej bo malec usmiechal sie, byla radosna. Ale na smecte ma odruch wymiotny, jak dosypalam probiotyk do mm to chlusnela. Pila od 6 tylko 4 razy mleko. Dzis kupy 3 tzn. jedna w nocy i dwie do teraz wiec rano juz ostatni raz mleko z kleikiem dalam by znowu zaparcia nie spowodowac. Tyle ze ona mi dzis prawie caly czas spi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest wyczerpana. A jak temperatura? Może przez sen da się podać wodę czy smecte butelka albo na trzezwo łyżeczką. sprawdz czy ciemie nie jest zapadniete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciemie ok. Wody i herbatki nie tknie. Smecte z palca podawalam, z lyzeczki tez. I odruch wymiotny. Goraczki nie ma. Kup juz tez nie. To spanie normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla niektorych dzieci spanie jest normalnie gdy sie zle czuja. Musisz obserwowac I proponowac picie bo to jeszcze maluszek I duzo moze sie zmienic. Moj synek tez kilka razy zlapal takiego wirusa, byl troche starszym niemowlakiem, odmawial jedzenia czegokolwiek, chcial tylko piers i mnie, cale dnie widzialam na mnie. Po kilku dniach przechodzilo, nie byl nigdy odwodniony. Goraczka znikala. Musisz obserwowac, sprawdzac temp, proponowac picie jak najczesciej, moze ze strzykawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co mój synek miał takie problemy i dostał probiotyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak choroba odpuszcza to spanie jest normalne bo jak bolał brzuszek to jak dziecko miało wypocząć. Obserwować musisz bo u takich maluchów wszystko szybko się zmienia. Probiotyk lepiej z łyżeczki w ktopelkach bo w mleku niekoniecznie przyjmie tyle ile trzeba. Może spróbuj tej strzykawki. Tylko wiadomo w policzek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak śpi, to dobrze. Organizm dziecka potrzebuje dużo snu, żeby się zregenerować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×