Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość24653

Wstydzę się czynności seksualnych

Polecane posty

Gość gość24653

Witam. Mam 16 lat i mam chłopaka. Kocham go naprawdę mocno i oboje chcielibyśmy spróbować pettingu. Właściwie to parę razy dotykał mnie tam. Ale ja po chwili kazałam przestawać. Chcę tego, tak jak on, ale wstydzę się. W ogóle uważam to za trochę dziwne w tym wieku, ale wiem, że dużo par to robi. Może jestem zacofana. Co wy o tym sądzicie? Może jakieś rady, jak radzić sobie ze wstydem i skrępowaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za młoda jesteś poczekajcie trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jesteś na to gotowa, nie zmuszaj się tylko dlatego, że inni tak robią. Masz jeszcze na to czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość24654
Nie zrozumcie mnie źle. Nie chcę tego robić na siłę. Czuję, że po prostu chciałabym, tylko blokuje mnie moje skrępowanie. Jestem bardzo nieśmiałą osobą. Miałam problem, żeby zacząć się całować, a co dopiero takie rzeczy. Czuję, że chcę, ale tak naprawdę nie wiem jak dokładnie miałabym się nawet zachować, gdy on będzie mi to robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbyś chciała to byś się nie pytała bo jak przychodzi ochota i masz pod ręką faceta to po prostu to robisz. Wszystko przyjdzie samo. Ja w Twoim wieku nawet nie myślałam o jakimkolwiek obcowania z facetem, a na widok członka chyba bym uciekła z krzykiem. A już 2 lata później facet posuwal mnie we wszystkich możliwych pozycjach i we wszystkie możliwe dziurki, a ja, kiedy któreś z nas miało wolną chatę to tak się darlam z rozkoszy, że sąsiedzi dziwnie patrzyli na nasze matki bo myśleli, że to one. Także spokojnie. Na wszystko przyjdzie czas i ani się obejrzysz jak będziesz w środku nocy budzić faceta lodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz do tego dojrzeć. Dobrze też, żeby chłopak wiedział dlaczego nie chcesz pettingu, żeby wiedział, że wstydzisz się/krepujesz/jesteś nieśmiała. Dobry chłopak będzie cię wtedy wspierał. Co do ćwiczeń to jest ciekawa metoda, która polega na tym aby stanąć nago przed lustrem i wymawiać części swojego ciała na głos. Zwłaszcza te których najbardziej się wstydzimy i te które się nam najbardziej podobają. W ten sposób jakby oswajamy się z nimi. Za dużo o tym rozmyślasz i zamartwiasz się jak to będzie. Najważniejsze to zaufanie do partnera. Musisz mu zaufać. Bardzo ważna jest komunikacja - żebyś w trakcie nie wstydziła się powiedzieć co ci sprawia przyjemność czy poprowadzić jego ręki, powiedzieć jak chcesz żeby cię dotykał, itp.Dlatego dobrze jest wcześniej pogadac i ustalic to z chłopakiem i poprosic go o wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×