Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość siwa7575

Jak dac do zrozumienia tesciowej ze jest stara, brzydka i w*****a?

Polecane posty

Gość siwa7575

mojoa tesciowa... ogolnie w*****a, jest glupia, zacofana a mysli ze pozjadala wszystkie rozumy. Ale chce napisac jedna rzecz - moja tesciowa nie zalicza sie do kobiet pieknych, zadbanych czy z kobiet z klasa. Ma brzydkie zeby, starszna cere i nie nalzey do urodziwych. Od jakiegos czasu moja tesciowa (ktora ma 55 lat!) zaczela kopiowac moj styl ubierania sie itp. Ja mam lat 26 :) mieszkam z mezem za granica. Kiedy do nas przylatuje w sklepach obserwuje mnie i kupuje doslownie te same rzeczy !! Ubrania, buty, perfumy. Jest zakupoholiczka!!! Co drugi dzien dzwoni do mojego meza zeby ten zamowil jej jakies ubrania online, bo ona nie wie jak to zrobic. Znajdzie cos a pozniej wydzwania!! ciagle mnie obserwuje i kopiuje. Ja nie mam nic przeciwko jak moja kolzenka zalozy to samo co ja ale nie baba 55 letnia. A do tego nie ma w ogole klasy. Wczoraj zamowila sobie biala suknienke firmy nike! i biala bluzke firmy nike ktora odslania brzuch!!! jej brzuch jest obwsily... a najgorsze w tym wsztskim jest to ze moj maz nic jej nie mowi... mi nie wypada. Ale gdyby to byla moja matka powiedzialabym jej zeby zachowala troche godnosci!!! a ! jeszcze jedno - na moje wesele zalozyla biala sukienke, chociaz dorzdzalam jej innna, w dodatku o podobnym stylu co moja suknia slubna, z koronka na dekoldzie! szkoda slow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak tobie dać do zrozumienia, że jesteś młoda i głupia? na temat urody nic nie wiem, więc się nie wypowiadam ale twoje pustactwo bije po oczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro nic nie wiesz to sie nie wypowiadaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa7575
mozesz rozinac swoja wypowiedz? dlaczego uwazasz ze jestem pusta? moze ty jestes stara i brzydka tak samo jak moja tesciowa i boli cie to co pisze bo mam racje? w pewnym wieku na niektore rzeczy jest juz za pozno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa7575
mozesz to rozwinac? dlaczego uwazasz ze jestem pusta? a moze ty tak samo jak moja tesciowa myslisz ze jestes idealna, postepujesz tak samo i boli cie to co pisze? ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jesteś prymitywem i najpiękniejsze ubrania nie załatwią tematu a teściowej współczuć że syn zmoczył duupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiesz co robić? podpowiem ja tak robię z synową,omijam góóówno na km,bo cuchnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×