Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Lifting szyi

Polecane posty

Gość gość

Szukam dobrej kliniki na wykonanie liftingu szyi.Ciekawa jestem jak wygląda okres po operacji i jakie są efekty i powiklłania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem z tych bojazliwych wiec na pewno nie zdecydował bym się na operację...może kiedyś . Ja na razie stosuję zabiegi lifting z zastosowaniem nici PDO First Lift w www.camea-instytut.pl . Bardzo ładnie to wygląda i nie jest zabieg aż tak inwazyjny jak w przypadku skalpela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem warto robić lifting. Ja byłam w gabinecie http://beloved.pl/ - już po jednym zabiegu efektu jest niesamowity. Bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elfika84
Hej , Byłam dokładnie na tym wampirzy liftingu i to właśnie u pani dr Moniki Dzięgielewskiej w gabinecie o którym wspominasz OlaZając. Dla mnie zabieggenialny . żadne inne kremy cud i zabiegi mi nie pomagały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JulciaSulcia
Ja sie dopiero wybieram na zabieg wampirzego liftingu . Ja póki co w Dzięgielewska Instytucie Oka miałam usuwana gradówke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam mezoterapię na twarz , skóra moja była ciągle wysuszona i bez blasku, oraz obwisła skóra. Wykonałam zabieg w Gliwicach w Klinice Dermapoint i jestem z ich usług bardzo zadowolona, robią zabiegi bardzo dokładnie i dbają o pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fayna236

W Dziegielewska Instytucie Oka miałam wampirzy lifting jakies 2 miesięce temu. Jestem z efektów bardzo zadowolona. Fakt trochę jest tych nakłuć 😉 Potem się takim czerwonym jest, ale warto. Metoda totalnie bezinwazyjna tym bardziej, że to jest osocze z krwi 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KeepOn

Miałam też zabieg wampirzego liftingu wykonywany w gabinecie u pani dr Dzięgielewskiej. Miałam zabieg w okolicach oczu, czoła oraz szyi. Też z początku byłam w czerownych kropkach. Jak mnie mąż zobaczył to sie przeraził trochę 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Susanne
Dnia 6.03.2019 o 11:44, Gość KeepOn napisał:

Miałam też zabieg wampirzego liftingu wykonywany w gabinecie u pani dr Dzięgielewskiej. Miałam zabieg w okolicach oczu, czoła oraz szyi. Też z początku byłam w czerownych kropkach. Jak mnie mąż zobaczył to sie przeraził trochę 😛

Miałam zabieg tutaj  również 😉 Fajny i spektakularny efekt. Ja tutaj tez miałam jeszcze inny zabieg jak blefaroplastyka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do powyższej wypowiedzi, moja znajoma miała również zabieg blefaroplasytki, efekt super, a co najważniejsze poprawia widzenie. Co do kliniki, jeśli ktoś jest ciekawy gdzie był wykonany zabieg, dajcie znać 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×