Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

żw24

Pytanie do kafeterianek o chemię

Polecane posty

Witam drogie Panie ;) Liczę na Waszą pomoc, w dostarczeniu mi danych do analizy, która może przybliży mnie choć o kawałeczek do absurdalnie odległego celu, zwanego zrozumieniem kobiet ^^ Już się sporo naczytałem bardzo ogólnych treści dotyczących związków, z których wynika, że z uwagi na masę czynników - wszystko się może zdażyć... A tak konkretniej, czy facet o przeciętnym wyglądzie, uprzejmy, wrażliwy, spokojny, introwertyczny, zdecydowanie nieprzebojowy wywołał u Was kiedyś tę sławną chemię, czysto seksualne pożądnie (niekoniecznie samo)? Będę niezmiernie wdzięczny za podzielenie się doświadczeniem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mereded
Przeciętny wygląd to kwestia dyskusyjna. Spotykałam się z kimś, kto dla mnie był przeciętny, a dla moich koleżanek piękny. I odwrotnie. Ale muszę przyznać, że egzemplarza posiadającego wszystkie wymienione cechy nigdy nie spotkałam, a może raczej, nie zauważyłam, że spotkałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"przeciętnym wyglądzie, uprzejmy, wrażliwy, spokojny, introwertyczny" x Tak. x " nieprzebojowy" x Nie musi być przebojowy w życiu, czy być duszą towarzystwa, ale powinien mnie trochę peszyć. Czyli być inteligentny, najlepiej inteligentniejszy i śmiały w stosunku do mnie. To się może wykluczać ze wspomnianą przez Ciebie nieprzebojowością (ale nie musi). Pociągają mnie mężczyźni, którzy są dla mnie wyzwaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może, ale nie musi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt, podałem niemalże przepis na kogoś niewidzialnego ;p Jeśli o "przeciętny wygląd" chodzi, to miałem na myśli, że w konkretnym przypadku po prostu wygląd nie ma odczuwalnego wpływu na postrzeganie, czyli standardowo, dla każdej to co innego ;) Dzięki piękne za odpowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż ma "przeciętny wygląd", czyli średniego wzrostu, szczupły, z regularnym rysami twarzy, dużym "greckim" nosem. Introwertyk, wrażliwy. Ale jednocześnie piekielnie inteligentny, czuły i troskliwy. Zaradny i uczciwy. Namiętny...Dla mnie absolutne ciacho, od lat. Chemia obustronna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jednak totalna loteria ^^ No to utwierdziłem się w tym, że wiem, że nic nie wiem ;p I dobrze... Raz jeszcze wielkie dzięki i pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznałam takiego faceta rok temu... Miły, spokojny, wrażliwy, dla mnie przystojny, nie całe 180 wzrostu, ale niesamowicie inteligenty a pozatym miał obrączkę na palcu więc poza moim zasięgiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żw24, gdzie się podziewasz? Brakuje Ciebie na tym forum, a fajnie się czyta Twoje wpisy! Pozdrawiam. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×