Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość VeroZejp

Zanik objawów 8 tydz

Polecane posty

Gość VeroZejp

Witam wszystkie Mam taki problem bo jestem w 8tyg ogolnie mialam wszystkie objawy moze nie jakies bardzo silne te objawy byly ale byly szczegolnie bolaly mnie piersi i podbrzusze. Biore luteine 100 przez bole podbrzusza. Co noc wstawalam pare razy do wc a dzis w nocy nie wstalam ani raz o do tego ani brzuch ani piersi juz mnie nie bola :( naczytalam sie tyle o obumarciu i poronieniu zatrzymanym i boje się ze to to:((( jestem juz po jednym poronieniu :(( wiem ze nikt tu nie jest lekarzem ale chodzi mi bardziej o to czy ktoras tak miala a potem i tak bylo ok. Ostatnie usg mialam 4dni temu wszystko bylo ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napewno wszystko dobrze! Przecież na częste oddawanie moczu masz jeszcze pare tygodni czasu jak dziecko bedzie większe i bedzie uciskać na pęcherz, mdłości i ból piersi przeważnie ustępują tak ok 3 mc i ogólnie 3-6 mc to najfajniejszy czas dla kobiety :-) obiawow prawie żadnych, brzuszek juz zaokrąglony ale jeszcze tak mały ze w niczym nie przeszkadza a hormony powodują ze jesteś szczęśliwa i wreszcie masz więcej energii... powodzenia i zdrówka Wam życzę. Jak bardzo sie denerwujesz to jedz do szpitala posłuchać serduszka to Cie uspokoi i pamiętaj ze stres jest szkodliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda w okresie 4,5,6 czulam sie najlepiej. Zero mdlosci, zero dolegliwosci tylko szczescie :-) nie martw sie. Idz na usg co najwyzej. A najlepiej to pomodl sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko. Ja mam podobnie. Od samego początku tj.zagniezdzenia (podobnie jak w poprzednich ciążach), czułam się mega osłabiona, kołowało mi się w głowie, lekko podniesiona temp, kaszel, senność, brak energii. Po dwóch tygodniach została tylko senność, a no i bardzo himeryczny nastrój jest cały czas. Z tymże miałam już lekko wyostrzony zapach i przeszło. Piersi w ogóle nie bolały, chociaż przy poprzrdnich ciążach bolały okropnie. Do lekarza idę dopiero za 3 dni. Obawiam się trochę. Może to dziwne, ale brak objawów poza sennością jest dla mnie niepokojącym stanem. Pocieszam się, że moja matka miała troje dzieci, i z moim brat akurat miała tak jakby wcale ciąży nie było, nie dośc, że zero objawów to miała taki przypływ energii i odeszły jej bóle kręgosłupa, jak to ujęła "w tej ciąży mogłabym być całe życie". U mnie za chwilę będzie 7 tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobaczysz na usg jak to się potoczy wszystko jest możliwe trzeba być dobrej myśli choć są przypadki ze zanik objawow ciążowych i potem poronienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VeroZejp
No to że hormony powodują ze jestem szczesliwsza to bym sie nie zgodzila bo szczesciem to poki co szczegolnie teraz nie moge nazwac:( Jak bedziesz po wizycie to daj znac co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
luteina czasem podtrzymuje ciąze a ona przestaje się rozwijać jak zanik objawow ciążowych, usg będzie tu kluczowe i oby wszystko ci się szczęsliwie się ułożyło, czasami bywa też puste jajo płodowe a ile czasu odczekałaś od tamtego poronienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VeroZejp
Nie no puste jajo to to nie jest bylam 4 dni temu na usg i bylo wszystko dobrze zarodek mial 1.58 A poronienie bylo w październiku więc 6miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko długo czekałaś z zajściem w ciąze po poronieniu? to było samoistne czy łyżeczkowanie? bądź dobrej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to na pewno serduszko się pojawi na kolejnym usg jak był zarodek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VeroZejp
Poronienie było samoistne na bardzo wczesnym etapie tak ok 5 tydz na 90% spowodowane bardzo silnym stresem w pracy. Wydaje mi sie tak dlatego ze zajscie w pracy bylo w pt a w sob poronilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko jak jest zarodek to i serduszko się pojawi -będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno po poronieniu kolejna ciąza przebiega normalnie wiec pewnie strach cie trochę dopada, jak jest zarodek to i wkrótce serduszko będzie pięknie biło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co twój gin mówi na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VeroZejp
No jak bylam u niego w pt to wszystko mowi ze dobrze wszystkie wyniki.badan mialam dobre. Zarodek ma prawidlowy wymiar do czasu od ostatniej @ no ale tak jak mowie to bylo w pt a dzis mam ten zanik objawow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po 2 poronieniach... Wiem co czujesz, obecnie znow jestem w ciąży jak narazie jest oki. Na początku tez miewalam zaniki objawów ciazy, ale po 2, 3 dniach wracaly. Jesli bardzo sie martwisz radzę usg chyba ze wytrzymasz jeszcze 2 dni i jak nic nie wroci to dopiero usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VeroZejp
Ale te Twoje zaniki byly takie kompletne ze nic cie wtedy nie bolalo itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zanik objawów na tym etapie ciąży jest niepokojący. Co innego gdybyś objawów nie miała a co innego jak je miałaś i one nagle zanikły. Lepiej się na nic nie nastawiaj. Co ma być to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej tez tak mialam w 8 tyg. Pewnego dnia obudziłam się pełna energii, piersi nie bolały, spać się już nie chciało, generalnie całe to "uczucie ciąży" które czułam od jej początku minęło... no cóż bylam pewna że płód obumarł. I że za tydzień dwa przyjdzie krwawienie. Ale nie przyszło, część objawów jak ból piersi wróciło po kilku dniach. Teraz jestem w 12 tygodniu i naprawdę uwierz że ciąża jest niesamowitą huśtawką i nie martw się na zapas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie miałam nadzieję cos takiego przeczytać:) jak to mówią nadzieja umiera ostatnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak nic mnie nie bołalo i dobrze się czułam potem wracało wszystko, jednak jak się bardzo niepokoisz to bym poszła na usg, bo pewnie nastepną wizytę masz za jakiś czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tak miewalam w obu ciazach, mialam silne mdlosci i one ze 2 razy zanikaly na 2 dni, a ja zamiast sie cieszyc glupia to sie martwilam... Znaczy w 2 ciazy sie mniej martwilam, ale jednak:) potem wszystko wracalo oczywiscie. Jest na to wszystko jedna rada: nie czytac internetu!!! Wszystko bedzie dobrze, musisz byc dobrej mysli. 4 dni to chyba nawet nie na tyle dlugo zeby te objawy mialy calkiem zniknac w razie 'wu'. Ja to w sumie mialam lepsza faze bo od 6tc mam cukrzyce ciazowa, a jakos w 11-12 tygodniu unormowaly mi sie cukry, jakby cukrzycy nie bylo. Wtedy tez bylam pewna ze dziecko umarlo i to dlatego tak, nawet moj lekarz sie zlitowal nade mna i mi zrobil nieodplatne usg, zeby mnie uspokoic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko a jakie wymiary miał zarodek na ostatnim usg? rozumiem ze byłas w prawie 8 tygodniu ciąży to było echo zarodka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
doczytałam na początku twój zarodek miał 1,58 było już bicie serduszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie tak było. Piersi przestały bolec w 9 tc. Brałam luteine po której miałam mdłości. Ale piersi nie dawaly mi spokoju. W 10 tc brak akcji serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VeroZejp
Co do bicia serca to moj lekarz to mi jakos tak to wytlumaczyl ze dopiero ok 10 tyg bedzie wlanczal to zeby mozna było je uslyszec bo poki co nie ma sensu bo i tak wtedy najbardziej zaczyna byc je slyszec ale pokazaywal mi na obrazie tentno Już dziś piersi mnie znów pobolewaja mniej niz wcześniej ale jednal Podbrzusze tez z rana lekko pobolewalo wiec chyba bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko chyba na zapas się przejmujesz bo z tego co piszesz to na usg wszystko ok a na następnej wizycie usłyszysz bicie serduszka skoro gin cie zapewnia że jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VeroZejp
No właśnie mam nadzieję ze to moja panikarska natura się odzywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie niestety się nie udało, tez zanik objawów w pierwszej ciazy, odeszły mdłości i bił piersi, w 9 tc poroniłam. Mam nadzieje ze u Ciebie będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VeroZejp
Mam prośbę do dziewczyn które wypowiadaly i do tych ktore wypowiadac sie byc moze beda w tym temacie u ktorych zanik objawow oznaczal najgorsze czy wcześniej ich ciąża przebiegała prawidłowo czy brały jakieś lekarstwa i czy wiedzą czemu doszło do obumarcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×