Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Fajne kluby w Krakowie na wieczór kawalerski

Polecane posty

Gość gość

Cześć! Pod koniec czerwca będziemy urządzać wieczór kawalerski w Krakowie. Ponieważ nie znam się na klubach w Krakowie proszę o podpowiedź/radę gdzie się udać. Na czym nam zależy: - duży klub z dużym parkietem, - możliwość rezerwacji salki dla grupy, - klub w którym jest dużo dziewczyn (idealnie klub popularny na panieńskie). - klub z "wyższej" półki, ale bez przesady. Im bardziej ekskluzywne kluby tym ciężej potańczyć i się normalnie pobawić. Macie jakieś rekomendacje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RomekJJ
Organizowanie wieczoru kawalerskiego tylko z pozoru jest bardzo łatwe. Trzeba mieć pomysł i wiele zorganizować. Jakie wy pomysły macie na wieczór kawalerski. Kraków jest dużym miastem i można tu wiele zorganizować, ja pomyślałem o tym klubie http://sapphire-club.pl/. Myslicie że to dobry pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stara Zajezdnia ma super klimat :) Tam można zacząć na pewno.. a po takim dobrym jedzeniu i piwie to może i zostać xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ImperiumGadzetow

Na naszym blogu znajdziesz mnóstwo pomysłów na zorganizowanie wieczoru kawalerskiego:

https://imperiumgadzetow.pl/blog/15_pomysl-na-wieczor-kawalerski.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trenor

Na kawalerski to w Warszawie jest super klub New Orleans, nawet jest taka opcja że jak się zadzwoni to podjeżdzają na terenie warszawyi dowożą do klubu. Nie trzeba szukać taksówki itd. Poza tym mają bardzo klimatyczny wystrój, świetne imprezy tam są, można VIP room wynająć nawet. A  bar wyposażony w świetne alkohole, nigdzie takiego wyboru nie widziałem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2019 o 15:28, Gość Trenor napisał:

Na kawalerski to w Warszawie jest super klub New Orleans, nawet jest taka opcja że jak się zadzwoni to podjeżdzają na terenie warszawyi dowożą do klubu. Nie trzeba szukać taksówki itd. Poza tym mają bardzo klimatyczny wystrój, świetne imprezy tam są, można VIP room wynająć nawet. A  bar wyposażony w świetne alkohole, nigdzie takiego wyboru nie widziałem 

wlasnie moj facet tez tam robil kawalerskie i byl zachwycony 🙂 chlopaki tak szaleli, ze wypili jakies hektolitry whiskey na tym open barze i potem zgonowali na drugi dzien 😄 hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajcik

Ten wieczór kawalerski zapewne się odbył, ale na przyszłość, gdyby ktoś szukał porady - ja niedawno uczestniczyłem w wieczorze kawalerskim, podczas którego poszliśmy do Starej Zajezdni. Było naprawdę super, bardzo podobało mi się piwo z ich własnego browaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol

ja co prawda nie w krakowie, byłem, ale byłam w Rzeszowie w Rasputinie w klubie ze striptizem i naprawdę genialnie było, miło i przyjemnie oraz co najwazniejsze w takich miejscach - dyksretnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×