Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Arogantkrk

Szukan przyjaciiolki lub wspolniczki krakow

Polecane posty

Gość Arogantkrk

Witam mam 28 lat 177cm 73kg opaliny zadbany brunet. Poszukuje kolezanki glownie do spotkan seksualnych ale nie tylko. Jesli masz ffajny charakter latwo nawiazujesz kontakt to seks bd 2 planowy. A co do watku wspolniczki to chodzi o to ze moja wspolniczka kilkuletnia wyleciala do norwegii a razem wystepowalisny na seks kamerach (polskich w maskach zagranicznych czesto bez. Albo w maskach na 2 jednoczesnie wtedy podwojny zarobek) nasz rekord za ponad godzinny pokaz gdzie symulowalismy gwalt wynosil 1200zl do podzialu a przy okazji sie fajnie bawilisny wzzystko ustalone bylo wczesniej co wolno co nie jakie gesty komunikuja ze mam przestac itp) jednakze zwykle pokazy konczyly ske zarobkiem od 200 do 500zl wszystko zalezy od podkrecania widzow i kontaktu z nimi. Posiadam lokum i gadgety seksulane a takze kamerke hd wiec wszystko gotowe czeka tyllk na partnerke. Dbam.o higiene i bezpieczenstwo czyli seks w prezerwatywie. Zapraszam do kontaktu arogant@o2.pl. Najpierw mejl rozmowa potem spotkanie ustalenie co nas interesuje a potem dzialanie. Moje konto jest tam bardzo znane wielu widzow pisze kiedy wrocimy do streamingu a ze to polubialem i daje fajny pieniadz to chce to kontynuowac. PozdrWiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arogantkrk
Blad w adresie mejlowym poprawny to arogantkrk@o2.pl lub piszcie tutaj. Zapraszam kobiety z ukrytymi. Fantazjami nawet te nie smiale bo czesto w nich siedzi schowana diablica o czym sie dowiaduja po czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×