Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Usztek

Seks układ

Polecane posty

Gość Usztek

Pytanie do Panów . Poznałam faceta, z którym chce stworzyc relacje opartą na przyjemności i przyjazni. Seks jest dla mnie czym wyjątkowym dlatego nigdy nie robie tego na odwal się. Panowie czy w sytuacji takiego układu wolicie seks namiętny, z pocałunkami i cala ta otoczka czy po prostu seks? Pytam się ponieważ nigdy nie byłam w takiej relacji, uwielbiam namiętny seks i nie chce sporowadzac się do roli worka na sper me ale boję się aby przyjaciel nie pomyślał siebie ze dla mnie to coś wiecej.... panowie powiedzcie jak Wy wyobrażacie siebie taka relacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć wszystko zależy od chwili. chyba masz już trochę lat i dobrze wiesz, że zarówno facet jak i kobieta ma różne potrzeby w różnym czasie. bardziej starałbym się unikać akcji w stylu "chodź my na kolację" itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy od tego jaką masz klasę i zależy od okoliczności. Jeśli masz klasę to przynajmniej na początku powinno się zacząć elegancką kolacją z winem, ładny ubiór jego i twój, elegancka bielizna itp. Natomiast później, gdy związek już będzie trwał mogą być szybkie numerki nawet w toalecie czy w polu jeśli takie będą okoliczności czy chwilowa ochota - ale nie od razu bo postawisz się w roli puszczalskiej d****i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×