Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

goodman

Jakie jedzenie na domówkę?

Polecane posty

Za dwa tygodnie organizuję małą, urodzinową domówkę. Kilka dobrych znajomych i dobre jedzenie. Właśnie, nie wiem tylko co podać. To nie musi być coś wystawnego. Szczerze mówiąc myślałem o jakichś drobnych, ale zdrowych przekąskach. Nie o typowo obiadowych daniach, bo to bez sensu, w końcu nie spotykamy się po to, żeby się najeść, ale po to, żeby spędzić z sobą czas. Jedzonko tylko jako miły dodatek do winka :) Najlepiej, żeby było to coś, co się wygodnie je i można to wziąć do ręki lub na mały talerzyk, bez arsenału sztućców :) Ktoś ma jakiś pomysł na takiego typu potrawy? :) W necie niby jakieś są, ale większość wydaje mi się mega dziwna i sprawia wrażenie czasochłonnych w przygotowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienka jagienka
Ja zdrowe to wszelkie przekąski typu paluszki czy chipsy odpadają. Nie wiem no, może marchewka i ogórek zielony pokrojone w paski i do tego ze trzy rodzaje dipów, w których maczamy właśnie te warzywa? Czasem sobie coś takiego. Możesz tez postawić kosz z pieczywem i zrobić jakieś zdrowe smarowidła do chleba, np. pastę z tuńczyka czy twarożek z rzodkiewką, cebulą i ogórkiem lub papryką. Składniki zależą w sumie od weny i pomysłowości :D Takie rzeczy zawsze się sprawdzają. Myśmy z przyjaciółkami ostatnio dodatkowo zamówiły jeszcze sushi, bo w sumie można jeść rękami no i jest podzielone na małe kawałki, więc to wygodne. Nie wiem skąd jesteś, ale jeśli z Warszawy to sprawdź czy w Sushiberry nie mają akurat jakiejś promocji, jak myśmy brały to mieli, może uda ci się taniej ogarnąć, a zawsze to coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
male kanapeczki, np na krakersach, paseczki z owocow do tego humus i inne dipy, koreczki (mozarella, ogorek, oliwka, pomidorek koktajlowy, bazyli), orzechy, owoce, deska serow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×