Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nieudane życie i myśli samobójcze

Polecane posty

Gość gość
19.23 - nie zawsze się sprzedajesz, zawsze istniał jakiś procent ludzi niezależnych i wolnych. A wśród tego procenta jakiś mniejszy procent tych, którzy spełnili swoje marzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dalej nie wiem skąd jest autorka (gość z 19:01). Nie powie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiam się jakie traumatyczne przeżycia ma za sobą. Bo mnie się wydaje że to jakieś pierdoły które wyolbrzymia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli dla ciebie molestowanie seksualne, znęcanie się psychiczne i fizyczne w szkole i próba samobójcza jednego z rodziców to pierdoły, to tylko pogratulować. Nie napiszę skąd jestem, bo to nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dwie próby samobójcze. proba oskarżenia o pedofile.ucieczka z domu.pozostawienie dzieci.zadłużenie finansowe.kurator i komornik.brak pracy i zabranie prawka.alkoholizm-dobre powody do depresji i zabicia się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zajrzyj na stronę Sanktuarium Karoliny Kózkównej Zabawa , a tam poznasz kilka historii podobnych jak twoja i też to jak z pomocą bł . Karoliny udało się im powrócić do radości życia i nadziei ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam ten ból

Życie to łud szczęścia, jeden je ma drugi nie.

Dziwne, że zawsze mają je inni.

I to jest najwiekszym okłamywaniem samego siebie. Każdy ma, na swój sposób, pod górę tylko jeden sie tym przejmuje a drugi nie.

Też tak mam i doradców cała chmara, płatnych i darmowych. A mnie nie potrzeba dobrych rad tylko konkretów, czynów.

Ja też wymagałem od innych i też miałem swoje uzasadnione powody. I teraz biore antydepresiva od których na dodatek sie tyje.

Dlatego dobra rada odpuść sobie, niech inni się nażrą aż pękną, ty zacznij od początku, od nowa, z pokorą, może unikniesz gorszego.

Pozdrawiam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

Smutek, wyobcowanie, samotność, brak perspektyw, rozczarowanie światem i ludźmi, bolesna przeszłość...

E tam a ja co najpierw problemy w szkole z matematyka ,potem nie zdalam matury, przez depresje, potem dojazdy do pracy fizycznej, potem nie moglam zdac prawka, ojciec pijak i na koncu sama z dzieckiem i chora na schizofrenie i co zyje ,bo musze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

dwie próby samobójcze. proba oskarżenia o pedofile.ucieczka z domu.pozostawienie dzieci.zadłużenie finansowe.kurator i komornik.brak pracy i zabranie prawka.alkoholizm-dobre powody do depresji i zabicia się?

To bylo trzeba pracowac i nie pic masz to co chcialas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×