Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość44444

Pomocy 3 miesiące do ślubu a my się klocimy..

Polecane posty

Gość gość44444

Dzień dobry, z góry serdecznie dziękuję wszystkim którzy weszli na mój temat aby choć trochę mi pomóc. Jestesmy ze sobą 2 i pol roku, znamy się 4 lata po pol roku zamieszkalismy ze sobą teraz mamy kredyt, mieszkanie na hipotekę jest trochę ciężko, moja wyplata idzie na kredyty a jego na zycie, zarabiamy nawet dobrze, ale czasem ciezko jest na koniec miesiąca.. od stycznia zaczelismy zbierac pieniądze na slub - pieniądze to niestety temat mojego tematu. Uzbierazismy cos tam i kupilismy suknię ślubną, obrączki, powplacalismy wszelkie zaliczki, wszystko wydaje sie super.. robimy wesele na swietlicy, musimy jeszcze uzbierac pieniądze na przystrojenie sali, kosciola itd. Ostatnio w pracy nie przelewalo sie nam, slaby sezon brak dodatkowych weekendów slaba przez to wyplata.. musielismy siegnac do koperty weselnej na zycie niestety.. jestem wsciekla zyjemy we dwójkę mamy psa i kota a on co dwa dni wydaje 100zl z koperty "na zycie" dwie osoby co dwa dni po 100?? Klocimy sie o to bardzo.. rozumiem ze zycie jest drogie. Nie podoba mi sie to ze ciagle siega do koperty juz chyba wolalabym od kogos pozyczyc.. przyszly miesiąc raczej będzie ostatnim ktory bedzie ciężki później zacznie się sezon ale boję sie ze nie uzbieramy potrzebnej kwoty do wesela.. nie wspominając o tym, ze juz jesteśmy nastawieni na to, ze fotograf itd. Będą oplaceni z tego co dostaniemy.. ma kochanych rodzicow, kupili nam alkohol na wesele moja mama tez chce cos tam pomoc... martwię się.. nie chcę zyc z koperty.. klocimy sie o to codziennie, proszę nie myslcie ze jestem materialistką ale boję się o to wesele, mam dosc patrzenia na to jak koperta robi się coraz cieńsza, przeciez to pieniadze na wesele.. co mam robić? Nie chcę juz o to drzec kotow mam dość..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrób skromniejsze wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż powinniście odkładać pieniądze wcześniej, wesele to dość duży koszt i nie da się na nie odłożyć w pare miesięcy chyba że nie masz żadnych innych wydatków xD róbie zakupy raz na cały tydzień, weź max 200 zł i wybierzcie się razem do jakiegoś marketu. Możecie poszukać jakiś tańszych wykonawców na www.gdziewesele.pl mają całą oprawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×