Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mama z USA

Stycznosc i Reakcja Dzieci Zdrowych z Uposledzonymi

Polecane posty

Gość mama z USA

Drogie mamy, oto jaka dzis przeszkode mialam ze swoimi dziecmi, chcialabym uslyszec wasze opinie, rady. Prosze bez prowokacji i wyzwisk. Nie bede starala sie byc poprawnie polityczna, poniewaz uwazam ze to burzy a nie buduje zwiazki ludzkie. Moje dzieci uczeszczaja na letnie zajecia nauki plywania, ktore odbywaja sie w liceum. W tymze liceum podczas letnich klas przychodza setki studentow. Dzis moje dzieci, w tej setcce ludzi, zderzyly sie z ludzka INNOSCIA, czyli wsrod licealnej mlodzierzy jest mlody licealitsta, ktory jest karlem. Moj 10 latek dostrzegl go i nagle zauwazylam u syna smiech, ktory dosc nie zdarnie staral sie ukryc. Ja mu szybko powiedzialam, zeby nie smial sie bo tak nie ladnie i ja mu zaraz wytlumacze o co chodzi tylko wyjdziemy juz na zewnatrz ( to bylo po lekcjach na korytarzu). Oczywiscie, smiech szybko mu nie minal a do tego jeszcze podlecial do syna jego mlodszy brat, 7 latek, i zaczal mowic ze ten czlowiek dziwnie wygladal i mial duza glowe itd itd. Uciszylam ich obu i zaraz w samochodzie probowalam im wytlumaczyc (szczgolnie starszemu, bo mlodszy zazwyczaj bierze przyklad ze starszego). NIestety moj syn nie ma ochoty mnie sluchac i powiedzial, ze jestem nudnai nie ma ochoty mnie sluchac. Probowalam dalej mu tlumaczyc, ale jeczal, ryczal i zupelnie byl niemily. W domu poszedl sobie do pokoju polezec. Jak probowalam mu dalej tlumaczyc to zaczal plakac i mowic zebym przestala juz go meczyc. Ja zazwyczajj nie obrazam sie, ale tym razem postanowilam, ze bede z nim rozmawiala dopiero jak bedzie gotowy ze mna na rozmowy o ludzkiej innosci. Drogie mamy co wy byscie zrobily na moim miejscu. Oczywiscie , ze mi bylo glupio bo ten ow mlody licelaista i jego koledzy napewno przyuwazyli zachowania mojego 10 letniego syna. Chociaz w tym jeden plus (tak mi sie wydaje) ze staral sie ukryc swoje zachowanie bo to przynajmniej znaczy, ze dostrzegl w jakis sposob nieprawidlowy rozwoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×