Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Masturbacja z nieznajomą

Polecane posty

Gość gość

Miałam kilka dni temu dziwne zdarzenie. Byłam na dwudniowym, branżowym szkoleniu w obcym mieście. Po kolacji z drinkami poszliśmy do swoich pokoi hotelowych. Trafiłam na dość młodą kobiet ę w moim wieku. Oglądałyśmy film w telewizji przy zgaszonym już świetle, siedząc na kanapie. W pewnym momencie kobieta położyła mi na kroczu swoją rękę, pocierając przez krótką spódnicę. Nie zareagowałam zupełnie. Po chwili podwinęła mi spódnicę masując mi przez majtki cipkę. Za chwilę drugą rękę włożyła sobie pod swoją spódnice masturbując się przez majtki. Masturbuję się raczej dość regularnie, to dalej nie reagowałam na to wszystko, ale oczywiście poczułam podniecenie. Zauważyłam, że ona jest już mocno podniecona. Mimowolnie ja też wsunęłam swoją rękę pod jej spódnicę. Miała mokre całe krocze. Ponieważ byłam już też dobrze podniecona włożyłam swoją rękę w jej majtki, masturbując po gołej, mokrej cipce. Wtedy ona momentalnie włożyła swoją rękę w moje majtki mocno masturbując mnie i siebie. Zaraz zaczęła też w podnieceniu głośno jęczeć. To ja też wyzbyłam się jakichkolwiek hamulców. Masturbowałyśmy się siebie i nawzajem mając za chwilę długie mocne orgazmy. Po wszystkim i po prysznicach poszłyśmy spać. Na drugi dzień była między nami tak jakby nic nie było. Kobiety, czy spotkało was kiedykolwiek coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×