Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hexia

Keratynowe prostowanie włosów

Polecane posty

Hej wszystkim ;) Parę dni temu miałam zabieg keratynowego prostowania włosów i szczerze mówiąc nie jestem do końca zadowolona... po pierwszym myciu włosy są gładkie, błyszczą się ale końcówki mnie załamują.. wywijają się i wyglądają po prostu brzydko.. po zabiegu były delikatnie podcinane, ale wg mnie za mało bo nadal są zniszczone. Mogę coś z tym teraz zrobić, np jeszcze więcej podciąć włosy ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćxhs
Do mnie nie trafia ten zabieg. Mam wrażenie, ze najlepszym bedzie dla kobiet, które włosy maja tylko lekko falowanie. Wszelkie mocno Kręcone - efekt raczej krótkotrwały... Jesli czujesz, ze trzeba podciąć to podetnij - to juz chyba nie bedzie mialo wpływu na zabieg? Dodam, E kiedyś moja ówczesna szefowa robiła, a włosy ma bardzo suche i takie kręcone mocno i co? Zaraz jej sie zaczęły kręcić po zabiegu znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam mocno kręconych, tylko właśnie lekko falowane i dlatego liczyłam na coś więcej a się zawiodłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

a wiecie, ze po takim zabiegu trzeba uzywac specjalnych kosmetykow do domowej pielegnacji?? ja mam herbal solution, lekki nawilzajacy zestaw, ktory nie wyplukuje keratyny z wlosow, dzieki czemu efekt po zabiegu trzyma sie kilka miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×