Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po co pisze jeszcze ?

Polecane posty

Gość gość

Pisze co kilka dni ,pyta co u mnie ,szuka pretekstu by zacząć rozmowę,komplementuje nowe zdj .. i wgl. mnie . Pyta o studia .Bylismy ze sobą trzy miesiące, zalowalismy rozstania ,które wyszło z jakiejś głupiej sprzeczki . Jednak tylko pisze i nie mówi o jakimś spotkaniu ,czy coś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaproponuj mu coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dużo czasu minęło od rozstania ? widocznie mu zależy, żałuje że tak wyszło, i pewnie chciałby to naprawić, a o spotkaniu może nie wspominać jeśli minęło mało czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trochę już minęło (2 msce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jakby tylko chciał tego kontaktu przez wiadomości ,ale w sumie po co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co ? bo kocha, żałuje że przez głupią sprzeczkę stracił kogoś na kim mu zależy, wartościową osobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydaje mi się że przez wiadomości to on datę i godzinę ustalić, w każdym bądź razie musi mu zależeć i docenia kogo stracił, może na Tobie nie zrobił takiego wrażenia i nie jest wartościowy jak ty dla niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest wartościowy,ja po prostu nie wiem do czego to prowadzi . Bo gdyby chciał to by próbowal się spotkać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
być może ma podkopaną pewność siebie albo jakaś sytuacja z przeszłości sprawiła że próbuje się umówić niż nachodzić jeśli sobie tego nie życzysz. Może warto spróbować dać temu szansę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale On nie próbuje się umówić ,chodzi o to . Więc nie wiem co mam robić . Nie wiem ,czy przejąć inicjatywę..a może On nie chce właśnie się już spotkać i tylko się wygłupię. Tego się obawiam . ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi właśnie o to,że On nie próbuje się umówić,a ja nie wiem czy mogę przejąć tą inicjatywę. A może On faktycznie nie chce się widzieć z przeszłością i ja się źle poczuje jak mi odmówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×