Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Endzia

Potrzebuję tanio wysłać paczki

Polecane posty

Gość Endzia

Sprzedaję akcesoria do telefonów przez internet, ale ludzie nie zawsze chętnie kupują bo ceny przesyłek kurierskich są duże, czasem wysyłka kosztuje tyle co np pokrowiec na telefon. Są jakieś sposoby by tanio wysyłać paczki kurierskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A szukałaś w ofertach pośredników kurierskich oni mają przeważnie dużo niższe ceny ze względu na to że maja umowy podpisane na dużą ilość wysyłek mce. Masz tutaj link do cennika https://www.wysylajtaniej.pl/?akcja=cennik jednego z takich pośredników kilka razy wysyłałam paczki nim także ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annro
Mowa tu o brokerach kurierskich (pośrednik to to samo :P) , jest to ciekawe rozwiązanie szczególnie dla sklepu internetowego, bo można zaoszczędzić sporo na kosztach wysyłki, klienci lubią mieć małe koszty transportu towaru. WysylajTaniej to z tego co wiem działa na rynku najdłużej z tych firm brokerskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaromanska
Fajna sprawa jeśli to tak działa, też płacę za kuriera dużo a jak tacy brokerzy jak ten mają tak tanio to muszę się przerzucić na firmę brokerską :) po co przepłacać bezpośrednio u firmy kurierskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Endzia
Dziękuję za pomoc, skorzystam z WysylajTaniej, bardzo dziękuję za namiary, ceny sporo niższe niż mam obecnie :) także klienci mam nadzieję, będą częściej kupować u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek3210
Będą będą ja jakieś 4 mce temu zmieniłam kuriera na tego pośrednika Wysylaj Taniej i zauważyłam już w 2 mce że sprzedaż się poprawiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może paczkomaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tanio i szybko możesz wysłać paczkę za pomocą www.tuwysylam.pl. Posiadają niskie ceny wysyłki i będziesz miał 100% pewności, że paczka dotrze do adresata w nienaruszonym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mała1
Też się przekonałam, że taki broker kurierski to fajna sprawa. Ja korzystam z Sendit, szybko i ceny lepsze mają, niż bym sama chciała wysłać paczkę. A teraz każdy patrzy gdzie tu zaoszczędzić, ja też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zapomnij ich dobrze zapakować, pianki od folimpexu się fajnie do tego sprawdzają. Wysyłałam już nawet bardzo delikatne rzeczy i zawsze wszystko docierało całe 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szowi
Dnia 27.09.2019 o 10:23, dada16 napisał:

Nie zapomnij ich dobrze zapakować, pianki od folimpexu się fajnie do tego sprawdzają. Wysyłałam już nawet bardzo delikatne rzeczy i zawsze wszystko docierało całe 😄 

Otóż to, to bardzo wazne, aby jak najlepiej zapakować paczkę. Te pianki z Folimpexu faktycznie się sprawdzają i dzięki temu paczki są super zabezpieczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z serwisu Fast Post, to pośrednik usług kurierskich. Wygodniej mi tak, bo jak potrzebuje paczkę nadac wpisuje u nich w wyszukiwarce wymiary paczki i pokazuje mi z jakim kurierem wyjdzie najtaniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×