Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annnnie

zapomniały o moim welonie

Polecane posty

Gość Annnnie

Kupiłam w salonie sukien ślubnych suknię i welon. Umówiłam się , że mój Tato przyjedzie odebrać zakupy i proszę , żeby zapakować je razem . Przy odbiorze Panie powiedziały Tacie , żeby otworzyć pakunek dopiero przed samą uroczystością celem uniknięcia zagnieceń. Godzinę przed ślubem okazało się , że welon nie ma . Zadzwoniłam do Pani właścicielki sklepu - powiedziała , że jej teraz nie ma w salonie ani w domu i sama jestem sobie winna , bo ogłam sprawdzić czy jest . Zapłaciłam 400 zł za ten welon... nie mówiąc już o stratach niematerialnych , bo popłakałam się , rozmazał mi się makijaż i ogólnie wspominam to jako traumę . Czy jest możliwość wyciągnięcia jakiś konsekwencji ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byc moze uda ci sie odzyskac pieniadze za welon ale na nic wiecej bym nie liczyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, o ile założysz jej sprawę w sądzie. Dobry adwokat może spore odszkodowanie wysądzić, problem w tym, że i tak większa część tego odszkodowania, to będzie właśnie wynagrodzenie adwokata, opłata za pozew i takie tam. Jeśli chcesz dać babie nauczkę, to się sądź, przy okazji może gazety napiszą, zrobisz jej antyreklamę. Tylko pytanie, czy warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to jest ufać kretynkom, które mają w dvvpie swoją robotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz powiedzieć, ze nie otworzyłaś pakunku? A co byłoby gdyby zaszła pomyłka i suknia byłaby nie ta, którą kupiłaś? Podziwiam Cię, że nie otworzyłaś, chociażby po to, żeby na nią chwilę popatrzeć i się nią nacieszyć. Przecież gdybyś ją powiesiła nie byłoby zagnieceń. Porozmawiaj z kierowniczką sklepu, może żeby uniknąć afery jakoś się z Tobą dogada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×