Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Blog domowa tv

Polecane posty

Gość gość

Znacie? Lubicie? Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam nie lubie jest sztuczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie ja tez nie lubię, często komentuje, a ze nie lubię to przecież w komentarzu nie bede pisać ze wszystko cacy a ona te komentarze usowa. Myślałam ze usowa tylko ostra krytykę ale ona chyba usowa większość. Zostawia tylko te słodko pierdzace albo pytania.... żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiotka na siłe stara się być fajna, nawet do wózków na filmiku się śmieje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blog jak blog. Ma w miarę rzeczowe recenzje wózków dla dzieci. Reszta polecanych to pewnie reklama na której blogerzy zarabiają. Kiedyś można było opierać się na ich recenzjach bo były obiektywne, sami kupowali rzeczy i wyrażali opinie. Dziś często zarabiają na tym. Daliśmy kiedyś opinie odnośnie szumisia, że szkoda pieniędzy, lepiej kupić coś co posłuży dłużej i będzie bardziej rozwojowe, komentarz oczywiście został skasowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abc

Kiedyś (pomijając  nieco irytujący sposób wypowiadania się i przesadnego eksponowania siebie) miała ciekawe porady właśnie o wózkach, taniej wyprawce, o szyciu. Można sobie porównać i przejrzeć stare wpisy. Mówiła, jak niewiele niemowle potrzebuje, ile zbędnych, niepotrzebnych rzeczy jest na rynku, czego nie warto kupować. Teraz wszystko ma ze Smyka, wózek też pewnie nowy i każdy niemal wpis jest we współpracy z jakąś marką. Rozumiem, że oni z tego żyją ale bez przesady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OsiemJeden
1 minutę temu, Gość Abc napisał:

Kiedyś (pomijając  nieco irytujący sposób wypowiadania się i przesadnego eksponowania siebie) miała ciekawe porady właśnie o wózkach, taniej wyprawce, o szyciu. Można sobie porównać i przejrzeć stare wpisy. Mówiła, jak niewiele niemowle potrzebuje, ile zbędnych, niepotrzebnych rzeczy jest na rynku, czego nie warto kupować. Teraz wszystko ma ze Smyka, wózek też pewnie nowy i każdy niemal wpis jest we współpracy z jakąś marką. Rozumiem, że oni z tego żyją ale bez przesady...

Chcialabys marzycielko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś często czytałam i bardzo lubiłam. Póki byłam na diecie tradycyjnej wiele przepisów z kotleta goscilo u mnie. Paulina może i miala jakąś dziwną manierę w wymowie, ale była szczera, naturalna... teraz każdy wpis na blogu sponsorowany, wszędzie jakas reklama, zdjęcia na insta każde ze sztucznym uśmiechem z rozdziawioną buzią... Nie, nie kupuję tego.

Przepisy też bez szału, takie na odwal się i raz na ruski rok.

Szkoda że to poszło w tę stronę, bo zarówno kotlet jak i domowa były naprawdę super😥 

I mam wrażenie że ona nie jest tak naprawdę z tego wszystkiego zadowolona, że ma jakieś problemy, bo wygląda na bardzo zmęczoną życiem i odnoszę wrażenie że po urodzeniu najmłodszego dziecka kompletnie przestała o siebie dbać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś to był super wartościowy kanał. Niestety ostatnio coś się z nią stało, na co drugim zdjęciu na insta siedzi taki rozkraczony rozczochrołek. Ona nawet dorabia do tego jakąś ideologię. Żenada, jakby jej ktoś zrobił pranie mózgu w krótkim czasie. Chwilami nawet mnie bierze obrzydzenie do niej, bo podświadomość robi swoje - ciągle ta sztucznie roześmiana gęba i krocze, w rozkroku jak do porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×