Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baby tylko chcą kase

Mam dowody że babom tylko zależy na kasie

Polecane posty

Gość gość
22:34 to co piszesz oznacza że jeśli ten "zły" facet ginie w wypadku, jego małżonka natychmiast popełnia rozszerzone samobójstwo zabijając siebie i dzieci. Bo przecież ma zerowe szansę na alimenty, mieszkanie często wynajęte a nawet jak nie to i tak czynsz płacić trzeba. Pracy też brak. Lepiej jest żyć bardzo biednie ale spokojnie w domu samotnej matki niż pozwalać by dziec***atrzyły na patologie, albo nawet były bite czy psychicznie nękane. Niektóre wola jednak zaplecze finansowe. Piszemy tu o patologii a to margines, zazwyczaj kobieta bierze za męża bardzo fajnego kochającego faceta, tylko dlatego że jej czas się kończy, rodzina naciska itd. I urządza gościowi małe piekło, żyje z nim by żyć bez żadnych uczuć, po kilku latach nie dba o niego, o siebie ,o dom,unika sexu, czysta wegetacja. Ale nie odejdzie bo nie chce jej się zakasać rękawów i wziąć życie w swoje ręce, wymysla 1000 powodów na nie, woli pasożytować. A jak w końcu mężczyzna ma dość, burzy się, odcina kasę czy też idzie zalać robaka bo jest nieszczęśliwy to ona wielką matka Polka uciśnione a on tyran cham i prostak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Sporo w tym prawdy. Można samej sobie radzić ale trzeba zakasać rękawy. Samotne życie bez chłopa ( bez znaczenia czy on jest dobry czy potwór) ma swoje ogromne zalety ale i koszty ( ekonomiczne). Kobiety przyzwyczajone przez matki ( wychowanie, kult mężczyzny) że to facet ma kasę przynosić do chaty rzadko decydują się wziąć sprawy we własne ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet jest prosty w obsłudze jak cep, chce mieć ogarnięty dom, coś do jedzenia i fajny sex co jakiś czas, wtedy wraca do domu uśmiechnięty i przymyka oko na większość głupich pomysłów i zachcianek jego żony. Niestety matki wpoiły córkom że mężczyzna ma utrzymywać rodzinę a feministki że nie musi robić nic bo jej się należy i teraz są tego efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a feministki że nie musi robić nic bo jej się należy i teraz są tego efekty. akurat peeesdo to feministki uważają, że kobieta też powinna zarabiać na siebie a nie tylko liczyc na pracę męza. Czegoś nie zrozumiałeś , ale to pewnie wynik ograniczeń intelektualnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty nie zrozumiałaś, z nauk mamy biorą to co im pasuje - mąż ma utrzymywać, a to że matka mówiła że ma dbać o męża i o dom już nie słyszą, z feministek też biorą to co fajne, ty rządzisz , miej własne zdanie, nie bądź kura domową ale zarób na siebie, weź życie w swoje ręce już ich nie obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś 1. sama utrzymuję moją rodzinę, 2. dbam o mój dom i dziecko, 3. mam własne zdanie, zawsze miałam własne zdanie , odkąd wypowiedziałam pierwsze słowo, 4. kurą domową z racji pracy zawodowej nie jestem. Problem w tym że wam facetom i takie niezależne babki jak ja nie pasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gwarantuje że ogromnej rzeszy mężczyzn kobieta która żyje wg tych czterech punktów pasuje całkowicie, wręcz jest pożądana. Niestety problem w tym że kobiety unikają zazwyczaj punktu 1 i coraz częściej punktem 2 chcą obarczyć mężczyznę całkowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to temat prowo, goscia od modeli z forum ogólnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby tylko chcą kase 2017.06.14 jestes jeszcze dzieciakiem, nie wiesz co to dojrzalosc , dorosnij szczeniaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet jest prosty w obsłudze jak cep, chce mieć ogarnięty dom, coś do jedzenia i fajny sex - na to to trzeba sobie zasluzyc, zapracowac, zaplac durniu to bedziesz to mial, nic nie ma na swiecie na darmo, a faceci tylko wymagaja i wymagaja od kobiet a nic od siebie nie daja, kompletnie nic, tylko wymagaja, oczekuja i nazrekaja i ciagle im zle i za malo, rozpieszczone i leniwe samce nic nie warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci to zyciowe niedojdy, szukaja kobiet do sprzatania, gotowania, prania, prasowania, bo sami nic nie potrafia zrobic, sa leniami z 2 lewymi rekami i jeszcze nie chca za robote zaplacic, mysla ze im sie to nalezy za nic, za darmo stawiaja wymagania, ale cwele niedoyebane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - sam sobie dziecko ogarnij dom i zrob zarcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od zalania dziejow za d**e sie placilo i naucz sie tego stulejo bo zadna z Toba nie bedzie sypiac, lepiej jak dajesz zonie niz obcej babie znaczu dziwce bo cos do niej czujesz ale jak traktujesz ja jak darmowy wor na sperme to sie nie dziwie, ze jestes taki oburzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak jak piszecie. Baba nie daje szpary, nie zajmuje się domem to zero kasy. Place i wymagam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hola hola jakie zajmuje sie domem? za samo dawanie szpary nalezy sie minimum tysiac miesiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
d***** biora minimum 150 zlotych za godzine to sobie policz a zajmowanie domem osobny rachunek i pensja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 21:50 rozumiem że twoja baba nie pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze babom mało
Wam babom odbija palma z dobrobytu, to wasza wada wrodzona, zawsze koorfa mało, co za tępe peezdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My chcemy kasy a wy chcecie żebyśmy extra wyglądały a to kosztuje. Jak nie wiesz to burak jesteś. Mój mąż też miał opory ale mu na spokojnie wytłumaczyłam i juz wie i przyznał mi rację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wam też korfa mał, tylko nowe gadżety wam we łbie i bardzo drogie i na co to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.09 tysiąc to chyba tygodniowo w moim przypadku bo on ma wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
150 za godzinę mam z******ty sex z młodziutka sexowna panienką a wy jesteście stare wyleniały zapuszczone raszple z rozjechanym otworem, co najwyżej drobne wam można rzucić. Powinniście dawać i się przy tym starać za wyżywienie a nie jakieś wymagania. Oj jeszcze zatęsknicie za nami jak uchodźcy przyjdą, oni pokażą gdzie wasze miejsce tępe kuźwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:01 oby cie twoja stara do domu opieki oddała jak ci pół tego twojego z******tego ciała według ciebie sparaliżuje i fiut wysiadzie. Ruchać już nie będziesz mógł to do niczego sie wtedy już nie nadasz będziesz starym pierdzielem i będziesz błagać swoją starą o litość. Już nie jeden taki przypadek znałam jak stary pierdziel siedział i skamlał pod drzwiami żony jak go dupodajka wykopała i sama pod te drzwi zawiozła. Nie szanujesz małżonki to będziesz miał w przyszłości to na co sobie zasłużysz. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam nadzieję że twój stary zapragnie młodej nie tylko raz na tydzień tylko na stale i cię wykopię za drzwi, wtedy ty będziesz skomlec, skończy się pasożytowanie, będziesz chodzić z miotłą 12 godzinach dziennie i sprzątać burdele bo do pracy jesteś za brzydka chyba że ktoś przyprowadzi psa. Skończą się luksusy i darcie mordy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawodzenie brzydkiego, niemęskiego i przygłupiego impotenta któremu mózgownica sperma zalewa bo każda ucieka na jego widok. Nie ma co sobie idiotą głowy zawracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:14 no strasznie mi przykro że cię zawiode ale mam prace na stanowisku i sama sobie poradzę,dziwię się tylko jak ktoś może wogóle chcieć takiego imbecyla jak ty. Pewnie masz babe swojego pokroju i jesteś tak nieszczęśliwy że musisz szukać pocieszenia na mieście. Biedny nieszczęśliwy misiu który musi się dowartosciowac bo inaczej czuje sie zerem. Nie żal ci samego siebie? A odnośnie kobiety która musiałaby sprzątać to sobie posprząta ale przynajmniej nie będzie się musiała męczyć z gnidą i na dobre jej to wyjdzie bo na stare lata nie będzie sie musiała przynajmniej pierdołą zajmować. Dla twojej informacji jest sporo wartościowych facetów którzy dużo potrafią dać kobiecie bezinteresownie i takim facetem kobieta z przyjemnością się zaopiekuje. Ale na ciebie bym nawet nie żygnęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hajs się kończy to baba się zmywa, taka reguła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×