Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Izka_40 i pół

LIFTING twarzy od A do Z

Polecane posty

Gość gość

Wszystkim osobom z województwa pomorskiego rozglądającym się za sprawdzoną kliniką medycyny estetycznej zajmującą się liftingiem twarzy polecam skontaktować się z www.esteticomfort.pl Tam pracują doświadczeni specjaliści, którzy się na tym znają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika

Bardzo dobre jest hifu na lifting. Wystraczy zrobić jeden zabieg i problem z głowy. Siostra robiła z gdańsku w clinica cosmetoligca i naprawde woow efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Leitner

I had HIFU treatments and do not write that God knows what ... I did not have the effect of doing this treatment at the age of 39 years 

As well as I had a robiny procedure ,, threads ,, threads let in the skin ... also did not break down

The only thing that works for me is Botox, but finish up to 42 years of age , blonde with a light delicate skin, lacking elasticity I see the first overhangs, grandmother face without oval And contours  therefore I decided on face & neck facelift method, And I am looking for opinions, of course the treatment is planned in the Czech Republic, because of the price, I live outside of Poland, so in any case I have to go somewhere and I return, so I analyze the issues of the price under this account. moze macie jakies tipy, co wchodzi w sklad zabiegu a co nie? Zalezy mi na konturach zuchwy I zarysie kosci policzkowych , zeby wysmuklic chomika 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marikakakika

Na nieoperacyjny lifting twarzy zdecydowałam się w gabinecie www.piotrromanczuk.pl gdzie po zabiegu skóra zrobiła się naprężona i gładsza. Na miejscu dysponują przeszkolonym personelem i korzystają z nowych technologii. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivianov

U mnie najlepsze efekty daje zabieg osoczem bogatopłytkowym. Świetna sprawa 🙂 Moja skóra po tym zabiegu odżywa, staje się jaśniejsza, gładsza, po prostu zdrowsza. Każdemu polecam taki zabieg, naprawdę daje rezultaty. Ja chodzę akurat do dra Migały w Klinice Sfera, to doświadczony lekarz, ufam mu w 100% 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania

Ja robiłam i jestem bardzo zadowolona u doktora Szymańskiego w klinice https://horizonmedical.pl/lifting-twarzy

mam 46 lat skóra policzków i czoła po zabiegu stała się bardziej gładka i wygląda na młodszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość larysa

Zabiegi odmładzające wykonywałam w salonie www.optidermic.com. Między innymi poddałam się liftingowi skóry ud i ramion. Po zgubieniu kilogramów, moja skóra była wiotka i luźna. Zabieg przywrócił jej zdrowy wygląd. Po liftingu jest znowu napięta i gładka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada61

Ja zdecydowałam się na wolumetrię, czyli lifting i modelowanie konturów twarzy. Chciałam przywrócić dawny kształt twarzy i nadać jej na powrót młodszy wygląd. Efekty super - owal twarzy duuużo bardziej atrakcyjny, a do tego skóra pięknie nawilżona dzięki kwasowi hialuronowemu. Zabieg robiłam u dra Migały w Klinice Sfera, polecam serdecznie tego lekarza 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianog

jeśli chcesz się czuć ze sobą dobrze, a do tej pory tak nie było bo mam kompleksy na punkcie swojej wiotkiej skóry to dlaczego nie skorzystasz? lifting po to jest 🙂 ja ze swojej strony powiem, że warto 🙂 z wiekiem wiadomo, że skóra nie jest już tak jędrna jak powinna jeśli można jej pomóc to trzeba skorzystać. miałam robioną radiofrekwencje urządzeniem scarlet to taki bezoperacyjny lifting twarzy. przed zabiegiem przeszłam konsultacje z dr Rybicką z estetica nova ona od początku mnie poprowadziła przez wszystko :)) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Temperatura

Jeszcze ja cos dorzuce od siebie 😉 że bardzo polecam zabieg wampirzego liftingu, jak ktoś mieszka w Warszawie to polecam gabinet Dzięgielewska instytut Oka. Są tutaj super profesjonalni lekarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciara336
Dnia 29.12.2019 o 20:25, Gość Temperatura napisał:

Jeszcze ja cos dorzuce od siebie 😉 że bardzo polecam zabieg wampirzego liftingu, jak ktoś mieszka w Warszawie to polecam gabinet Dzięgielewska instytut Oka. Są tutaj super profesjonalni lekarze.

Super opcja jeśli chodzi o gabinet. Miałam tutaj zabieg wampirzego liftingu ale nie tylko. Bo również jest to świetna klinika okulistyczna,  dysponuje bardzo nowoczesnym sprzętem nie wymagającym wczesniejszego przygotowania się jak chociazby do badania dna oka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tokka

też chciałam zrobić coś dla siebie, żeby troszkę zatrzymać czas i starzenie się mojej twarzy. Dużo czytałam o kremach, preparatach żeby pozbyć się zmarszczek.Może i pomagają jedne mniej, drugie więcej ale na pewno nie wnikają w głąb skóry, mają tylko powierzchniowe działanie,. więc na pewno nie trwałe. Nie cofna one niestety efektów starzenia, nie pozwolą trwale pozbyć się zmarszczek. Najskuteczniejszy jest jednak lifting twarzy ale taki  klasyczny - SMAS.Byłam na takim w warszawskiej klinice Dr Osuch, wiem że to poważny zabieg, że z użyciem skalpela, pod znieczuleniem ale daje efekty jako jedyny tak na prawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja byłam na liftingu twarzy i szyi w Radzikowska Clinic na Domaniewskiej w Warszawie. Zajmowała się mną sama doktor Radzikowska 🙂 tam zapewnili mi profesjonalną opiekę, byłam o wszystkim informowana, a efekty po lifntingu są boskie. I nawet szybko doszłam do siebie. Wystarczy tylko trafić w dobre ręce i wszystko będzie ok 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

według mnie lifting jest jednak zbyt inwazyjny... teraz przecież są inne metody jak chociażby nici 🙂 Polecam przejść się do kliniki Demeter w Warszawie i tam już dobiorą odpowiednią metodę na poprawę owalu twarzy i odmłodzenie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stosowałam wiele rodzajów serum na twarz, ostatnio przestałam, wolę olejki, które sa tańsze i mam wrażenie, ze daja o wiele lepsze nawilżenie. Nie pisałabym jednak, ze serum ma działanie takie jak botoks czy kwas a tym bardziej zabieg hifu bo nie wnika tam gdzie tworzą się największe problemy. Czyli do skóry właściwej.

Robiłam hifu i jestem zadowolona. Polecam tylko zorientować się w gabinetach bo hifu moze być wykonywane za pomocą wielu róznych urzadzeń, mniej lub bardziej skutecznych. Najlepszym jest ultraformer, a to urządzenie maja w clinica cosmetologica. Robiłam zabieg w tej klinice w Gdańsku. 

Edytowano przez Pebbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, trudno jest mi tutaj na szybko wytłumaczyć jego działanie, ale w trakcie zabiegu są tak jakby niszczone włókna kolagenowe w skórze właściwej. Kolagen nie tworzy się w twarzy od mniej wiecej 25 roku zycia i zabieg ma na celu sprowokowanie skóry do produkcji kolagenu. W trakcie regeneracji skóry produkuje się nowy kolagen, mocniejszy bo nowe włókna i w ten sposób skóra się napina. Tak więc jeśli oczekujesz efektów od razu, zawiedziesz się bo nie tworza się tak szybko. Na początku ich nie widać, potem jednak jak skóra się regeneruje widać efekty z tygodnia na tydzień, Tak jakby Ci odejmowało lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie wystarczył jeden bo nie mam skóry w takiej złej kondycji, jednak jeśli jesteś już w pewnym wieku, to niewykluczone, że będziesz potrzebowała tych zabiegów trochę więcej. Poza tym nie wiem o jakim urządzeniu dziewczyny pisały. Hifu moze być wykonywane za pomocą kilku urządzeń, ultraformer III jest obecnie najlepszym i w sumie najnowszym urządzeniem. Starsze generacje urządzeń mogą faktycznie wymagać większej ilości zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja koleżanka była niedawno na zabiegu mniej inwazyjnym niż lifting, a przynoszącym podobny efekt 🙂 Używa się do niego specjalnych nici Happy Lift. Wykonywała go w naszej ulubionej klinice – SCM estetic w Krakowie. Efekt naprawdę robi wrażenie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urbanlegend
Dnia 31.07.2020 o 09:38, Pebbie napisał:

Stosowałam wiele rodzajów serum na twarz, ostatnio przestałam, wolę olejki, które sa tańsze i mam wrażenie, ze daja o wiele lepsze nawilżenie. Nie pisałabym jednak, ze serum ma działanie takie jak botoks czy kwas a tym bardziej zabieg hifu bo nie wnika tam gdzie tworzą się największe problemy. Czyli do skóry właściwej.

Robiłam hifu i jestem zadowolona. Polecam tylko zorientować się w gabinetach bo hifu moze być wykonywane za pomocą wielu róznych urzadzeń, mniej lub bardziej skutecznych. Najlepszym jest ultraformer, a to urządzenie maja w clinica cosmetologica. Robiłam zabieg w tej klinice w Gdańsku. 

Ja robilam HIFU w Poznaniu w Heaven Med i nie ma zadnego efektu 😞 widocznie to w duzej mierze zalezy od sprzetu i gabinetu, akurat na tym zabiegu nie ma co oszczedzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to hifu było taką rewelacją to na pewno by tak drastycznie nie obniżali ceny na ten zabieg Popatrzcie po gabinetach co drugi oferuje za pól ceny Jak coś jest dobre i dobrze się sprzedaje to nie obniża się ceny To podstawowa zasada handlu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej! Ja ze swojej strony mogę polecić fibrynę bogatopłytkową. Wykonywałam ten zabieg w SCM estetic u dr Karoliny Małek Stelmachowskiej i jestem bardzo zadowolona z efektów. Moje zmarszczki wyraźnie się zmniejszyły, a skóra jakby rozpromieniała! Polecam szczególnie dla osób w wieku ok. 40 lat, bo wtedy też pojawiają się pierwsze wyraźne problemy z wiotkością skóry, a fibryna świetnie temu przeciwdziała – polecam! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2018 o 12:51, WiolkaG napisał:

A ja bym chyba bardziej polecała hifu niż lifting. Znaczy oczywiście to zależy od tego, co chcemy osiągnąć ale na odmłodzenie i ujędrnienie nie ma już na szczęście potrzeby kłaść się pod nóż. Ultraformer 3 się dobrze sprawdza w takich przypadkach, przynajmniej ja jestem bardzo zadowolona, trafiłam do świetnej kliniki w Gdańsku. W lustrze jakby kilka lat mniej, to i samopoczucie od razu lepsze 🙂

Gdyby HIFU było taką rewelacją to nie byłoby tylu promocji na ten zabieg 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z wysuszoną skórą. Jak również mam trochę blizn potrądzikowych. Nie są to jakieś duże góry oraz doliny, ale jednak nie wygląda to tak dobrze i chciałabym sie tego pozbyć. Co sadzicie o zabiegu mezoterapii? Czy zabieg będzie w stanie jednocześnie zniwelować blizny potrądzikowe i z drugiej strony nawilżyć skorę?

NO i czy ktoś chodizł do tego gabinetu w Rzeszowie https://slowage.pl/ ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na początek to doradziłabym soft lifting. Można go wykonać na przykład w SClinic w Warszawie u doktor Agnieszki Syryło. Jest to o wiele mniej inwazyjna metoda a efekty też są super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×