Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

darjuż

Inny temat3

Polecane posty

Nie ma to jak wysoki poziom rozmowy. :D ok. Teraz będę subtelniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi osobiście twój tok rozmowy nie przeszkadza i tak jesteśmy tu anonimowi wiec czemu nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastępnika? Babo skończyłaś podstawówkę chociaż? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darjuz czy w seksie wszystkie u ciebie chwyty dozwolone czy są pewne granice których nie przekraczasz jesteś uległy czy dominujący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwyty ? No chyba nie, wyobraź sobie że mnie jakieś siki nie rajcują, i nic nie poradzę, ale wróćmy na plażę.takie studium uwodzenia. Leżę sobie sam, załózmy, a ty jesteś obok, idziesz nasze oczy znów kolejny raz dziś się spotykają, są przydługie jak na nieznajomych, a ja wiem że wpadłem w oko i ty wiesz że masz branie u nieznajomego faceta. Słońce rozpaliło cię i masz chcicę jak nigdy. Co zrobisz?. Będziesz czekać na mój ruch, czy przejmujesz inicjatywę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastępnik słownik synonimów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszę nad ty się zastanowić do usłyszenia do jutra dzisiaj koniec pracy czas po pracy jest tylko dla rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniecznie do jutra bo nareszcie ktos sie tobą zainteresował z braku laku ale zawsze coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiotów nigdy tu nie brakowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oto moja odpowiedź Przechodzisz obok mnie słońce świeci coraz mocniej słychać szum morza , ja powoli odwracam się w twoją stronę i w twoich oczach widzę poządanie twoja nowa ciała mówi tylko jedno a ja niczym ninfa wodna zanurzam się W wodzie gasząc swoje podniecenie , fantazjujac źe następnym razem przy sprzyjających warunkach będziesz mój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) sadystka? Nie podoba mi się ten scenariusz. ;) Wygląda na to że czekasz na mój ruch. Ale o tym za chwilę. Uwodzenie przez kobiety to bardzo interesujący temat. Wychodzisz z morza i musisz nanieść nową porcję kremu na plecy? Dajesz znak z prośbą o posmarowanie pleców? Okazuje się że to najdłuższe nakładanie balsamu na plaży. Tobie zrobi się na wysuszonym kostiumie mokra plama w najniższym możliwym miejscu, a mi no właśnie. . może ty pociagniesz historię. Ewentualnie pociagniesz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darjuz po długiej kąpieli należy najpierw owinąć się w ręcznik, który podaje mój partner.ty widząc moją ignorancję nie odpuszczasz i próbujesz dalej swoich sztuczek. Wszyscy opalamy się na gorącym piasku do momentu, kiedy na niebie pojawiły się ciemne chmur niosąc ze sobą deszcz. Kazde z nas próbuje jak najszybciej schować się i w tym zamieszaniu spotykamy się na schodach, wymieniamy się miłym spojrzeniem, które mówi szkoda , ze znów nam się nie udało. Do następnego spotkania, które będzie..jak myślisz gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na uczuciowym mężatko zaniedbana przez męża:-D :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za zbieg okoliczności! Mieszkamy w tym samym budynku, z tą co na plaży długo, za długo patrzyła głęboko w oczy. Oczy które zapraszaly, lecz no właśnie nie jest tu sama. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W hotelu w którym mieszkamy jest sauna i wieczorne tańce, które nie są domeną mojego partnera co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wręcz przeciwnie uwielbiam, zauważam że idziecie na basen, przez " przypadek" spotykamy się w jacuzzi, zauważasz w mig ale nie dajesz nic o sobie poznać. Po jednej stronie ten twój po drugiej ja, dotykam niechcący łydką twoja łydkę, i nikt nie wie co dzieje się pod bąbelkami, nogi nie odstawiam czując podniecenie... Pytam was choć wiem doskonale o saunę w hotelu. Po raz pierwszy słyszysz mój głos. :) Moja noga ciągle dotyka cię skrycie. ;). Xxx 13:29 za chwilę odezwie sie. Moja odpowiedź. Pedałku spadaj stąd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kur/wa co za onan pieprzony z tego Darjuża :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest mi trudno ukryć mojego zadowolenia i podniecenia masz delikatne dłonie i przyjemny dotyk maźę w tym momencie o gorącej saunie w której ty będziesz grał pierwsze skrzypce, pociągniesz dalej,do usłyszenia do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra zwijaj sie do męża nudna babo i naucz sie obciągać.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać ze coraz więcej wariatów na forum ,nalezy ich olać i mieć ich głęboko w d***e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie maŻenia takie moRZliwości, ale darjuż bierze co jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marzenia a nie mazenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu z 14.50 czy jesteś analfabetą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darjuż
W studium uwodzenia interesuje mnie co ty jako kobieta jesteś w stanie dokonać. Sprawa o tyle ciekawa, że wy kobiety niezwykły bezpośrednio załatwiać takie sprawy. Ewentualnia odmowa jest tak myślę dla kobiety mocniej obciążajaca. Posuwacie się subtelniej tak aby zawsze można wycofać z twarzą. Faceci podobnie zresztą choć naturalna bezczelność karze nam takie sprawy załatwiać bez ceregieli. Czekam więc na twój ruch :) . Xxxx Poszła sama do sauny. Odczekałem chwilę, i niespiesznie udałem się w ślad za nią. Saunuję zawsze poprawnie. Tak musi być i bez tym razem. Zdejmuję kąpielówki nie ma ich gdzie odłożyć zmuszony jestem wejść z nimi do sauny. W saunie jest sama i siedzi w ręczniku. Oczy jej lśnią, pojawia się ledwo zauważalny uśmiech zadowolenia. Teraz ten moment, zdejmuję z pasa ręcznik i centralnie na przeciw niej zajmuję miejce na starannie rozscielonym ręczniku. Zauważam że zerka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postanowiłam zaryzykować i spróbować swoich sił. Chciałabym dotrzymać ci kroku, przyglądamy się sobie wzajemnie, postanawiam podejść do ciebie i delikatnie unosząc twoją głowę kładę ją na swoje łono. Jest to silniejsze ode mnie. Pot spływa nam po twarzy, ale nie czuję się skrępowana tylko podniecona. Uśmiechamy się do siebie, jestem naga a twoja męskość wzrasta , nachylasz się i zaczynasz szeptać mi.....czekam na finał naszej przygody w saunie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leżę nagi przed piękną nieznajomą, co chwila patrzymy na siebie nieskrepowanie. Ona wstaje i postanawia rozwiązać swój ręcznik. Moim oczom ukazują się piękne kobiece kształty. Podchodzi do mojej półki pyta przepraszam, mogę? Unoszę głowę, a ona siada blisko mnie. Ujmuje czule moją głowę i kładzie na wydepilowane łono. Czuję jej zapach. Moją męskość budzi zaistniała sytuacja. Rozchylam uda, ona ułatwia i kładzie się . Przed swoją twarzą mam widok zarezerwowany dla wybranych. Moje usta delikatnie dotykają jej rozchylonych płatków... Cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oto moje zakończenie.zaczynasz szeptać mi coś erotycznego do ucha.. .i w tym momencie w naszej saunie pojawiają się następni chętni do relaksowania w saunie, jesteś zły na cały świat ze znowu przeszło ci coś na co czekałeś tak długo. Ale od czego jest urlop, do 3 razy sztuka i co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Gościu z 14.50 czy jesteś analfabetą X Analfabetką jest ten babon co z darjużem pisze, to ona używa takich dziwnych słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×