Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3 razy na solarium opłaca się ? przed weselem

Polecane posty

Gość gość

Jestem lekko osoloną nogi białe. A chciałam iść bez rajstop. W sobotę wesele jak pojde dziś w środę i piątek bedzie efekt ? Dawno nie chodziłam i tak do zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekko opalona*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie efekt pod warunkiem że pójdziesz na lampy brazujace. Poza tym ogólnie na słońcu szybko się opalasz czy raczej na buraka ? Bo jak na buraka to musisz stopniowac te solarium. Ja się szybko opalam i raczej na brązowo i wystarczą mi dwa wejścia na 10 min i jestem fajnie brązowa. Nie chodzę często Al też nie lubię mieć bladej skóry. Dobrą alternatywą sa balsamy brazujace i samoopalacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za podpowiedź o lampach brakujących nie wiedziałam raczej szybko się opalam.. ręce dekolt nogi to zawsze tragedia..ale idę spróbuję..ryzyk fizyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie opłaca, szkoda skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Solarium jest niezdrowe. Jeśli dawno nie chodziłaś nie wiesz jaki będzie efekt na twojej skórze - może skończyć się liszajami, czerwonymi plamami, nierówną sztuczną opalenizną, nie ryzykuj przed weselem. 3 kilkuminutowe wizyty też niewiele dają, bardzo możliwe że efektu nie będzie. Według mnie nie warto, tak samo opalanie naturalne może się w tym momencie skończyć brzydkim buraczkiem. Szkoda że nie pomyślałaś o wyrównaniu koloru skóry wcześniej, kilka dni przed niewiele można zrobić poza specyfikami brązującymi (które mogą wyjść brzydko i nierówno).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ile Czasu wcześniej twoim zdaniem trzeba by chodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz dzis i w srode a pt sobie odpusc. Max 6 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przefiez po 6 min nic nie vedzie widac. Dzisiaj 8 min. W sr 9 min. W pt 9 min. Ale caly czas brazujace solarium!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A potem rak skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz iść nawet codziennie, twoja skóra, twoja sprawa. I nie zapomnij jeszcze zrobić tipsów i ułożyć koka z toną lakieru. Ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posypac sie brokatem i wdziac bialej mini. Sandaleczki badz kozaczki wskazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz dzis na kilka minut, potem w srode na dluzej a w czwartek zobaczysz efekt i zastanowisz sie co dalej. Nie musisz przeciez osiagnac koloru ramion, a nawet lekko opalone nogi beda lepiej wygladac niz takie calkiem biale. Czasu ci nie podam bo to zalezy od twojej karnacji i mocy lamp. Dla mnie 6 min na pierwszy raz to bylby maks. Balsam brazujacy odradzam, wyglada sztucznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki miły gościu wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak chcvesz lekki efekt opalenizny bez smug to wyprobuj magic bronze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×