Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość patrycjachmielewska

Nivea Invisible Fresh Moja Opinia

Polecane posty

Gość patrycjachmielewska

Moja opinia o Nivea Invisible Fresh: Jestem niezmiernie zadowolona ze stosowania tego kosmetyku. Przede wszystkim okazał się bardzo skuteczny w ochronie przed potem. Wystarczyło zastosować go raz w godzinach porannych, a efekt pozostawał przez cały dzień, bez względu na wypełnianie wielu aktywności przeplatających się ze sobą (studia, praca, sport). Nigdy mnie nie zawiódł. Warto zaznaczyć, że spełnił również obietnicę ochrony przez zabrudzeniem ciemnych ubrań. Czarny to mój ulubiony kolor i większość moich bluzek, bluz i koszulek jest właśnie w takim kolorze. Nie musiałam się w ogóle przejmować plamami, ponieważ nawet, jeśli zakładałam ubrania zaraz po użyciu antyperspirantu, nigdy nie spostrzegłam białych smug. Na tym polu spisał się w 100%. Antyperspirant Nivea Invisible Fresh, Black&White zapach ma niezwykle przyjemny, nie zmienia się w czasie ani pod wpływem interakcji ze skórą, a zapewnia świeżość i komfort przez cały dzień. Jest delikatny, stonowany, w żadnym wypadku nie jest przytłaczający i nie odrzuca sztucznością. Dodam jeszcze, że jak na spray jest bardzo wydajny. Może właśnie dlatego, że wystarczy go użyć w niewielkich ilościach, by uzyskać oczekiwany efekt. Uważam, że produkt wart jest polecenia i będę do niego na pewno wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×