Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wykształcenie i inteligencja u kobiety to wada

Polecane posty

Gość gość
Tyle gadania a prawda jest oczywista. Kobieta powinna być głupsza w związku bo: - wtedy widzi w tobie tego madrzejszego a każda tak chce. Z tego wynika kolejna ważnea sprawa: - daje sobą rządzić (kobiety nie mają problemu z bycia rządzona a dla faceta to gigantyczny problem). I każdy pełni ta rolę w której dobrze się czuje. O partnerstwie to mówią albo bardzo młode kobiety albo kobiety tak zakochane i zaopatrzone w swojego faceta że nawet nie widzą że to nie jest partnerski związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggsgdjdjd
Całkowicie zgadzam się z autorem, mam bardzo inteligentną i wykształconą żonę i to jest problem. Nie wierzy w żadną sciemę, jak słyszę co koledzy wmawiają zonom i w co one wierzą to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać. Takiej kobiecie nie zaimponujesz byle czym. Sam musisz być inteligentny i mieć poczucie humoru. Taka prawda ktoś kto się obrusza na takie stwierdzenia mało zna życie i pewnie jest przeciętnie inteligentny i myśli ze jest mega mózgiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niczym niepoparta pewność siebie, zarozumialstwo, jest odstręczające, ale to brak pewności siebie prędzej skreśla mężczyznę z listy inteligentnych. x Dla mnie nie ma nic bardziej odstręczającego niż pewny siebie idiota ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:53 Buziaczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś To o głupszej kobiecie, to jakaś mantra? Powtarzasz to kolejny raz! Inteligentna kobieta, wie co robić żeby męskie ego nie cierpiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze pytanie do kobiet: Co sądzicie o mężczyznach mniej inteligentnych od siebie? Tylko szczerze. Nie głupich tylko mniej inteligentnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można poznać czy pewny siebie facet jest głupi czy mądry, inteligentny czy nie. Przecież na to trzeba kilka tygodni, i dużo informacji. A do tego czasu to już dawno cie zaliczy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:58 Ostro zagrałeś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że wie. Udawać głupsza, prawda stara jak świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skromna, to był taki skrót myślowy. ;-) Zasadniczo masz rację. Moja odpowiedź skierowana była do faceta podpisującego się: "Brzydki ale inteligentny".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inteligentna kobieta, wie co robić żeby męskie ego nie cierpiało x Ciekawe czy to działa w dwie strony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze pytanie do kobiet: Co sądzicie o mężczyznach mniej inteligentnych od siebie? Tylko szczerze. Nie głupich tylko mniej inteligentnych. brak szacunku. I uprzedzam pytanie- nie nie potrzebuję w związku z tym faceta mądrzejszego ode mnie, bo nie potrzebuję zeby ktoś mnie uczył zycia. Mam męża na tym samym poziomie co ja i wtedy jest najlepiej, bo sie uzupełniamy w róznych dziedzinach, nie ma rywalizacji ani tego ze ktoś sie czuje gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak można poznać czy pewny siebie facet jest głupi czy mądry, inteligentny czy nie. Przecież na to trzeba kilka tygodni, i dużo informacji. A do tego czasu to już dawno cie zaliczy. x wystarczyły mi dwa zdania żeby sklasyfikować ciebie jako idiotę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To o głupszej kobiecie, to jakaś mantra? Powtarzasz to kolejny raz! Inteligentna kobieta, wie co robić żeby męskie ego nie cierpiało. x sedno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze wątpię w ten "taki sam poziom". Ciekaw jestem czy osoby które znają was oboje też uważają że jesteście tak dokładnie na tym samym poziomie. No i oczywiście jakie jest zdanie twojego męża. Być może on uważa cie za "glupsza".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy inteligentną czy głupia i tak z czasem robi tak samo czyli nic nie robi w domu, nie daje tyłka i coraz więcej chce, głupia można robić w uja , ściemniać jak tylko się chce, z mądrą to niestety nie przejdzie, sami łapiemy się w pułapkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ocenianie kogoś po 2 zdaniach to szczyty inteligencji. Chociaż ja o tobie też mam wyrobienie zdanie. Dużo słów mało treści- ale to na podstawie kilkudziesięciu wpisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i nikt nie odpowiedział na pytanie z 8:58.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nikt nie odpowiedział na pytanie z 8:58. x Jak to nikt ? koleżanka z 9:03 ci odpowiedziała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze wątpię w ten "taki sam poziom". Ciekaw jestem czy osoby które znają was oboje też uważają że jesteście tak dokładnie na tym samym poziomie. No i oczywiście jakie jest zdanie twojego męża. Być może on uważa cie za "glupsza". znajomi, jego i moi rodzice i w pracy (pracujemy w jednej firmie) uwazają mnie za mądrzejszą od niego, a ja uważąm ze nie odstaje ode mnie poziomem- w pewnych kwestiach aj wiem więcej w innych on i to dobrze działa. A pokochaliśmy się właśnie dlatego, że jak z nikim innym dobrze nam sie gadało o literaturze, polityce, sporcie, kulturze itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze. Mężczyzne mniej inteligentnego z czasem przestałabym szanowac. Patrząc na swojego mężczyznę muszę patrzeć do góry, dosłownie i w przenośni. Ale na pocieszenie panowie powiem wam że większość kobiet TYLKO mówi o swojej inteligencji. Więc proszę się nie zrazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Bardzo trudne pytanie. Dobre. ;-) Tak bez hipokryzji? Jeśli czuję przewagę, to facet nie ma u mnie szans. Atawizm. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Być może jesteś tylko bardziej pracowita dlatego masz taką opinię w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są różne rodzaje inteligencji ja najbardziej cenię emocjonalną ,empatię otwarty umysł ,właściwie bez tego nie będzie porozumienia ze mną nawet jeśli skończył 3 kierunki ,a jeśli ją posiada to może być rolnikiem z koziego zadupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Być może jesteś tylko bardziej pracowita dlatego masz taką opinię w pracy? nie, raczej leniwa jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co sądzicie o mężczyznach mniej inteligentnych od siebie? Tylko szczerze. Nie głupich tylko mniej inteligentnych. x No cóż, nikt nie lubi ciągnąć...czy tam pchać jak kto woli :classic_cool: wózka sam ;) w przyrodzie potrzebna jest równowaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×