Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wykształcenie i inteligencja u kobiety to wada

Polecane posty

"A jak się nie chce podkładać to świadczy o tym, że inteligentna nie jest ? I druga sprawa: takie zabawy fajne są na krótka metę w związku bywają męczące...zg z teoria podkładania, kobieta nigdy nie mogłaby być sobą tylko grać określone role w celu utrzymywania partnera w błogiej nieświadomośc" x To świadczy o tym, że nie lubi dobrego seksu. :-) Kto mówi o "utrzymywaniu w błogiej nieświadomości"? Każdy inteligentny człowiek jest świadomy swoich ról, ale i ról przeciwnika i tego, że świat zmierza ku prokreacji. Od zawsze i na zawsze. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam jesteś głupotą ,on świetnie napisał,widocznie jego kobieta nie jest zapchloną materialistką jak twoja,która cie zostawi jak spotka lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mądra to powinna być zona, kochanka tylko atrakcyjna seksualnie:) Taki podział ról dla faceta byłby idealny - do tego zona mądra ale też zalezna pod kazdym względem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy jest tutaj kobieta która by chciałą któregoś stąd? taka wstępna opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w związku w którym wózek musiałam pchać całkowicie sama a druga osoba podrzucała mi pod niego kłody dodatkowo dlatego już w związku nie jestem od dawna i uważam że równowaga jest KONIECZNA ;) w przeciwnym razie zamiast wzajemnego szacunku i partnerstwa, uzupełniania się jest pasożytnictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:14 Kobiety mają świadomość własnej inteligencji bez konieczności epatowania nią tłumów, a mężczyźni potrzebują ciągłego potwierdzanie tejże widocznie dla nich wątpliwej ewentualności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie,same buce i mnie irytują ,rozgryzłabym im krtań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 36 lat, i uważam męża za bardzo ale to bardzo inteligentnego, z pomysłem na życie, wiedzącego czego chce. Od 16 lat razem. Jesteśmy bardzo zgodnym małżeństwem z jego dominującą rola jako głową rodziny. Mimo że mam dobrą pracę to on zarabia znacznie więcej, udziela się też w samorządzie lokalnym. Szczerze nie wyobrażam sobie kogoś kto nie byłby autorytetem dla mnie. Kręci mnie to duchowo intelektualnie i seksualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gadu gadu pierdu pierdu ale zgadzam się z autorem tematu - kazdy facet woli trochę mniej mądrą niz przesadnie mądrą - ująłem to najdelikatniej jak sie dało, bez wdawania sie w kłótnie i pseudofilozoficzne rozważania. Zreszta nie oszukujmy się - przesadnie i mega inteligentnych kobiet,full zaradnych jest naprawdę jak na lekarstwo - większosc to uzaleznione od mężów istoty któe wolą malowac paznokcie,kupowac ciuchy i zyć z zarobków męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem w partnerskim i bardzo miłosnym związku 10 lat ,kasy za dużo nie ma ,ale można spokojnie żyć,a to uwielbiam najbardziej ,spokojne ciepłe życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety chyba tak mają,szukaja żywiciela x tzw zywienie bezposrednie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dodam że mamy takie same umysły ,to jedyna osoba z którą mam porozumienie wręcz bez słów jak moje odbicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sie ciesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podoba mi się ten cytat "patrzeć na mężczyznę do góry dosłownie i w przenosni" Fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To świadczy o tym, że nie lubi dobrego seksu. usmiech.gif Kto mówi o "utrzymywaniu w błogiej nieświadomości"? Każdy inteligentny człowiek jest świadomy swoich ról, ale i ról przeciwnika i tego, że świat zmierza ku prokreacji. Od zawsze i na zawsze. usmiech.gif x Dobrego nie, bo lubi doskonały :D Mam nadzieje mimo wszystko, że świat zmierza w różnorodnych kierunkach, oczywiście w tym niezwykle przyjemno -prokreacyjnym, także ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"inteligentna" nie dba tak o siebie x pomyliłeś słowo "inteligentna" z "niemająca szacunku do własnego ciała" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:20 buhahahahahajhajaj 100% opisów kobiet zaczyna się od słowa " inteligentna" tak jakby miały jakieś kompleksy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ah kafeteriańskie filozofowanie - wszystko to o kant tyłka rozbić bo kobieta mądra czy nie i tak zwieje do gościa co ma wiecej kasy/jest wyższy/szczuplejszy a facet zostawi żonę dla cycatej nastoletniej kochanki hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie zwieję ,pieprzy mnie kasa ,i buce co kochać nie potrafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:27 Aaaa opis no to wszystko wyjaśnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Panie, wymiencie z łaski swojej kilka powody dla których facet wolałby być z inteligentniejsza od siebie. Przypominam też że dyskusja jest o byciu lub nie byciu inteligentniejszym lub mniej inteligentnym a nie całkowicie głupim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to bez sensu,większośc samców to głupki do zarabiania kasy i większość samic do nich pasuje intelektem,jest dobrze tak jak jest,inne przypadki i tak się odnajdą bez waszego bajania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z inteligentniejszą od siebie to by chyba chciał być tylko jakis heniek spod monopolowego co nie zmienia skarpet - niech zona na niego robi,kupuje mu harnasie bo w końcu "mondra uczona" - a on dalej będzie się gazował browcami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:31 czyżbyś była fanka femdom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u was inteligentny znaczy nabuzowany ego ,dotyczy obu płci ,mądrzy w ogóle nie rozpatrują tego w ten sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale są takie co są gotowe zaharować się za dwoje tylko po to aby usłyszeć "jesteś inteligentna".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli Ci z nią lepiej... usmiech.gif x Znacząco...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×