Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wykształcenie i inteligencja u kobiety to wada

Polecane posty

Gość gość
na starośc i tak zdziadziejecie i w d**e sobie wsadzicie wasze mądrości ,policzycie co zostało na koncie i do piachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiecie ,zonie zawsze trzeba mówić "kochanie jesteś mądra". słowa nic nie kosztują:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś otóż to, sam nie wiem po co wdaję sie w te pseudorozważania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbyś był z inteligentniejsza to mniej by o siebie dbala, że zacytuję złota myśl z kafeterii. A to jak wiadomo marzenie każdego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda żona jest mądra, w końcu wyszła za ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli każda kobieta co dba o wygląd jest mało inteligentna? :D ciekawe który forumowy geniusz to wymyslił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Odpowiadałam na pytanie, wyłącznie. :-) Nie mam nic przeciw, jeśli facetowi nie brakuje pewności siebie. Lubię brać, ale dominacja nad głupim samcem kompletnie mnie nie kręci. Od głupiego umie wziąć każdy, a ja nie jestem "każdy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"każdy" może nie - ale na pewno zasilasz armię egocentrycznych forumowych narcyzów co pozjadali wszelkie rozumy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:40 ( pierwszy) kilka stron wcześniej wymyśliła to geniuszka kafeteryjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja uwielbiam inspirować ,a miłość nie ocenia ,nie macie duszy,wszystko przeliczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dominacja nad głupim samcem kompletnie mnie nie kręci. Zacznijmy od tego że żaden facet nie jest na tyle głupi by wchodzić w zwiazek z kobietą która uważa sie za mądrzejszą od niego samego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Whisky, w zasadzie to na kilka godzin mógłbym się zamienić rolami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i właśnie whiskyzjarmuzu to chyba kobieta przesadnie inteligentna, o której napisałem parę stron wcześniej ze takie to kończą w apartamentowcu z kotem u boku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy ma swojego konika ,nie ma wszystkowiedzących ,empatia jest najważniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Nie widzę związku. Mężczyzna może ulegać będąc ode mnie większy, mądrzejszy, inteligentniejszy, bogatszy. To nie uwłacza jego męskości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznijmy od tego że żaden facet nie jest na tyle głupi by wchodzić w zwiazek z kobietą która uważa sie za mądrzejszą od niego samego usmiech.gif bys sie zdziwił ilu facetów chce kobiety która wszystkim zarządzi, o wszystkim decyduje, jest jak mamusia--byle on nic nie musiał, nawet cała pensję "mamusi-zonie" oddadza zeby tylko nie musieć o niczym decydowac. Albo ile razy wsiada para do autobusu i zona komenderuje męzem na którym siedzeniu maja siedzieć, a on za nia drepcze jak cielak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tak, ale tylko podczas łóżkowych igraszek:) W innych sytuacjach - wątpię hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osoby inteligentne - obu płci nie biorą udziału w takich durnowatych dyskusjach internetowych. Inteligentny człowiek nie musi z nikim licytować ani ,,przekrzykiwać,, bo jest na tyle świadomy swojej wartości, ze zdanie postronnych osób zwyczajnie nie ma dla niego znaczenia .Dlatego czytam to forum /które z założenia jest forum kobiecym toteż dziwi mnie obecność męskiej inteligencji/ i ręce mi opadają. W związku z tym uważam, ze to miejsca zdecydowanie nie jest dla mnie, toteż wylogowuję się do realnego życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Martwisz się o mnie? Powiem Ci w sekrecie, że znam mężczyzn przy których czuję się o taka malutka, :-) jak ten pyłek na monitorze. Przyjemne uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tak, jezeli mówimy o józkach spod monopolowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W związku z tym uważam, ze to miejsca zdecydowanie nie jest dla mnie, toteż wylogowuję się do realnego życia x hahahahahahahahahhahahahahahahhahah a twoja "inteligencja" i "madrosc" podpowiedziala ci, zeby o tym innym oswiadczyc, gdy absolutnie nie liczy sie dla ciebie zdanie osob z forum, nice!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No oczywiście że tylko chwilowo mogę się zamienić rolami. Tylko jedno takie małe pytanie do whisky - masz taką naturę czy raczej udajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez drodzy chłopcy wywodzicie sie z domów gdzie matki rzadziły- waszymi ojcami i wami. to one decydowały jak będzie wygladało zycie rodzinne, wasze zycie- do jakiej szkoły pójdziecie, w co sie ubierzecie, na co ida pieniadze itp. Co najwyżej jak były sprytne to waszym ojcom pozwalały na myslenie ze o czymś decyduja zeby ich cąłkiem nie wykastrować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś hehe w punkt:) Ja zaraz idę do roboty a tutaj zabijam czas bo można się dla jaj pokłócić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:51 po części masz rację, matka dawała pomysły, mówiła co i jak a tato- prezes akceptowal albo nie. Teraz też tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×