Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wykształcenie i inteligencja u kobiety to wada

Polecane posty

gość dziś Pytasz czy jestem dominująca z natury? Jestem. Z natury jestem dominująca i uległa, wesoła i smutna, ładna i brzydka. W zależności od dnia i chęci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezlitośnie szczery
Przesadnie mądre raczej nikogo do zwiazku nie znajdą, przesadnie mądry woli troche głupsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prezes był twoim ojcem? Przecież on niby nie ma dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaraz idę do roboty a tutaj zabijam czas bo można się dla jaj pokłócić x uwielbiam, gdy anonimowy mis tlumaczy sie innym anonimowym misiom z powodow dla ktorych cos robi na anonimowym forum :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś to swietnie,brałbym cię jak zboże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martini, no skoro chcesz należy Ci na to pozwolić :) Wolna wola ( i to bez końcówki z filmu z Al Pacino;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skromna ty masz jeden podstawowy problem - ktoś po prostu za słabo cię przeleciał:) Gdybyś było inaczej jadłabyś takiemu facetowi z ręki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczery jedyne co uwielbiasz to gdy masz marchewkę w tyłku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Whisky, za bardzo to wszystko przefilozofowane. Kręcą mnie takie tematy ale tylko wtedy kiedy ona naprawdę ma to w sobie. Nie lubię kiedy spojrzę jej w oczy i widzę strach czy nie przywalila za mocno:). To musi być takie na maksa i do końca. Wręcz prostackie, bez żadnej próby analizowania mojego zachowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, ze dla was to doświadczenie niepojęte i niedostępne,prawdopodobnie też nie macie takich par w swoich kręgach społecznych, ale są ludzie , którzy chcą w związku być z osoba , która ich inspiruje do starania się, doskonalenia, pójścia w górę i potrzebują do tego partnera na tym samym poziomie, który też chce się rozwijać. To nie znaczy , ze ze sobą rywalizują- to zabija związek, raczej chodzi o współpracę dla wspólnego dobra, rozwoju rodziny, osiągnięcia czegoś w życiu to właśnie takie związki są fajne, nie nudzą się sobą, maja ciekawe życie, długo utrzymują fascynację wzajemną, no i coś osiągają jeśli chodzi o pozycję w społeczeństwie. Nie każdy oczywiście ma takie potrzeby, jest wiele kobiet , którym nic się nie chce robić ze swoim życiem, więc szukają, kogoś kto im je ogarnie- ale też sprytnie na faceta zwalają całą odpowiedzialność za wybory i uciekają do innego opiekuna jesli trafi sie lepszy, bogatszy, itp Jest też wielu facetów, którzy chcą być uważani za mężczyzn tylko za samo to , że sikają na stojaco i nie chcą w zyciu niczego ze soba robić. ale co to za zycie- kiepski i nudny facet i kobieta, która jest z nim tylko dlatego, że mysli ze lepiej tak niz samej coś porobić i może nic jej sie ciekawszego nie trafi to juz niech będzie ten Józek. Naprawdę myslisz jeden z drugim ze w takich związkach jest fascynujacy seks, że one do czegoś dochodzą, no i ten wieczny lęk - jestem taki do niczego, żeby tylko moja baba się nie zorientował i nie uciekła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skromna jada z talerza, jeśli z ręki to tylko ze swojej...pizzę od czasu do czasu :classic_cool: Skromna nie lubi udawać i to jest podstawowy problem bo jak Skromna czegoś nie lubi to tego nie robi...w sumie to nie jej problem :classic_cool: No dobra przestanę pisać już w trzeciej osobie bo jak to się ma do mojej skromności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Chcesz mnie sprawdzić? Nie dam się. ;-) Możemy rozmawiać o wszystkim, ale są pewne sfery zarezerwowane dla nielicznych. Tak już musi być. ;-) Obojętnie jest mi to w co wierzysz, zupełnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przesadnie mądra kobieta jest jak jazda po egzaminie na prawko - niby mozna jechać ale zawsze jest strach czy sie za pierwszym razem nie wyp...lisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale są ludzie , którzy chcą w związku być z osoba , która ich inspiruje do starania się, doskonalenia, pójścia w górę" x Trochę inaczej bym to ujął, ale mimo wszystko w punkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość znawca kobiet
powiedz ! Gdzie sa te "piekne inteligentne Polskie kobiety" zyje tyle lat na tym swiecie To jakis mit kobiety nie sa ani troche romantyczne. Jak zyje takiej nie widzialem. Kto powiedzial ze one sa wrazliwe i inteligentne? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozmowa z bucami jest beznadziejna,brałbym cie ,jak Reksio szynke jej powiedz ,zdominuj ją jak samiec,zalosne buce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy przesadnie mądra kobieta zaczyna być normalna? Gdy w końcu ktoś da jej porządny seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś dlaczego jestes bucem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze szczery mało stanowczy skromna ja to jeden i ten sam gość żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo mnie zawsze irytowali ,normalnie tu rozmawiałam zanim mnie nie rozzłościli i nie przypomnieli jacy sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Whisky, wiem że takie związki się długo buduje i zapewne są dla nielicznych, ale myślałem że anonimowo możesz uchylić rabka tajemnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś słońce,kto cię zirytował? nie przejmuj się niektórymi bucami, oni tak tutaj tylko piszą i sie wymądrzają, poza kompem nikt ich nawet nie dostrzega że istnieja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozmowa z bucami jest beznadziejna,brałbym cie ,jak Reksio szynke jej powiedz ,zdominuj ją jak samiec,zalosne buce To było dla polewy sorry:) Takie wieśniackie prowo by zbadac zachowanie niektórych tutejszych Woody Allenów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zawsze szczery mało stanowczy skromna ja to jeden i ten sam gość żałosne" x Zapominasz o Whisky oraz kilku pomarańczowych nickach, dzieciaku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×