Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wykształcenie i inteligencja u kobiety to wada

Polecane posty

Gość gość
Ja tam wolę być mądra, wykształcona, żyć dla siebie a faceta mieć jako dodatek do życia. W razie czego jak sobie pójdzie to zostanie mi jeszcze mądrość niezależność i wlasne życie. A co jeden z drugim facet sobie o tym myśli to mnie obchodzi tyle co wczorajszy dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Whisky, wiem że takie związki się długo buduje i zapewne są dla nielicznych, ale myślałem że anonimowo możesz uchylić rabka tajemnicy. nieżle,niezle... tylko pisz jej wprost że chcesz by ci co innego uchyliła hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akceptacja - klucz do pewności siebie Pewność siebie, jako emocja, jest bardzo ulotna. Możesz jednak nauczyć się, jak być pewnym siebie tak po prostu, będąc prawdziwie spokojnym i wyluzowanym w każdej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak wyszło badacz? A co do tej jednej osoby to zapytam kolejny raz, retorycznie, prawda, że wygodnie pisać z gościa i ujadac jak pekinczyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co zrzuciła te majtki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm,no nie wiem,i tak patrze na was podejrzliwie ,prawda jest tylko w oczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aby uchronić Cię przed niekorzystnym dla Ciebie obrotem spraw, Mechanizmy takie jak strach, stres, trudności z zaufaniem drugiej osobie, negatywne obrazy w głowie, paraliżujące dialogi zewnętrzne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie ma znaczenie z gościa czy nie z gościa ,twój nick jest dla mnie całkowicie anonimowy mimo loga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym to mnie najpierw ukąszono ,już nie chce mi się być miłą ,wystarczy ze whisky jest miła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a jakie ma znaczenie z gościa czy nie z gościa ,twój nick jest dla mnie całkowicie anonimowy mimo loga" x Nie wiesz co to liczba mnoga? TWOJE NICKI SĄ, dzieciaku:) Chociaż biorąc pod uwagę Twoje niezrozumienie różnic pomiędzy rozmową z gościem a z zalogowanym, to powinienem się spodziewać tej ociężałości...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wychodzi wasza inteligencja ! hehehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtylkogosc
pod chęcią dominacji czai się strach przed obnażeniem słabości i strach przed byciem sobą,odważna osoba pozwala na bycie sobą sobie samemu i najbliższej osobie ,zakładając że łączy ich troskliwa miłość :-) bez miłości byłaby przyjażn ,wszystko inne jest sztucznym tworem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Whisky to nie typ kobiety która można poderwać na forum, to wyższa klasa. Sofisticated. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtylkogosc
stanowczy a po co ci orientacja w tym terenie ,wazna tresc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piootrek
seks seks seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odważna osoba pozwala być sobie? sobą. A co jak jest dominującą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod chęcią dominacji czai się strach przed obnażeniem słabości i strach przed byciem sobą,odważna osoba pozwala na bycie sobą sobie samemu i najbliższej osobie ,zakładając że łączy ich troskliwa miłość usmiech.gif bez miłości byłaby przyjażn ,wszystko inne jest sztucznym tworem x sedno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.28 prawda. Ludzie pewni siebie nie maja potrzeby udowadniania tego wszystkim i zawsze. Po prostu sa i dobrze sie czują ze soba, swoimi wyborami i sądami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
whisky zjarmuzu to właśnie typ kobiety jakiej sie unika - przesadnie inteligentna,skłonna do filozofowania i rozbierania wszelkiego rodzaju orzemysleń na częśc****erwsze - tragedia polega na tym że nie spotkały do tej pory parntera który porządnie by je przeciurlał. Fajnie jak kobieta mysli i ma coś do powiedzenia ale po pewnym czasie wywołuje to irytację,ziewanie i chęć ucieczki. Mądrość też potrafi męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odważna osoba pozwala być sobie? sobą. A co jak jest dominującą. człowiek inteligentny nie żyje w ciągłej konfrontacji. konfrontuja się niepewni siebie i zakompleksieni, dla których maska mach to tak forma obrony przed światem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćtylkogosc debil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli kierujesz zespołem by uporządkować kolejnośc i zakres to ok,jeśłi chcesz zdominować najbliższą osobę w spokojnym gniazdku to co Tobą kieruje? chcesz władzy poczucia wyższości kontroli chcesz pozniewalać ograniczyć chcesz więcej niż tobie przydzielono rządzić sobą albo niezdolnym do kierowania sobą bo dziecko bo umysłowo chory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Whisky to nie typ kobiety która można poderwać na forum, to wyższa klasa. Sofisticated. usmiech.gif to było dla polewy geniuszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćtylkogosc jestes genialny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×