Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wykształcenie i inteligencja u kobiety to wada

Polecane posty

Gość gość
11:32 niestety ale tak właśnie jest. Szkoda dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtylkogosc
jestem kobietą ,wasz argument na wszystko jest zawsze ten sam,nikt cie dobrze nie przeleciał,żenujące buce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie jak kobieta mysli i ma coś do powiedzenia ale po pewnym czasie wywołuje to irytację,ziewanie i chęć ucieczki. Mądrość też potrafi męczyć. x Jak wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
whisky to tylko typ kobiety za bardzo i za dużo myślącej. I na tym polega jej problem.ale to wciaz tylko kobieta:) nic ponadto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:33 a co jeśli najbliższą ci osoba gubi się w życiu i to w inteligentny sposób, co jeśli np zaczyna żyć praca, pracować od 7-20 czy nie lepiej ja wtedy zdominować i otworzyć oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
że nie spotkały do tej pory parntera który porządnie by je przeciurlał. nie wiem jak whisky, ale ja miałam w życiu taki seks o ktorym ty pewnie możesz pomarzyć. I fajnie, tyle ze musiałam chłopaka spławić bo był głupszy i dla nawet nieziemskiego seksu nie chciało mi sie z nim zyć na codzień. Teraz mam bardziej ogarniętego, seks jest bardzo ok, jest inteligentny na poziomie przeze mnie akceptowalnym, may o czym rozmawiać, interesujemy sie podobnymi rzeczami, czytamy te same książki. Na poziomie intelektualnym mamy spokój, bo jest praktycznie taki sam- to co nam wzajemnie imponuje to jemu mój zdrowy życiowy rozsądek, dzięki któremu dobrze ogarniamy swoje sprawy życiowo-domowe, a mi jego siła, która daje poczucie bezpieczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś no widzisz - jesteś kobietą wiec się nie zrozumiemy. dla mnie sednem na wszystko jest seks - dla ciebie rozmowa:) I to podstawowa różnica miedzy nami bo jesteśmy z obu przeciwstawnych ras które jednak jakoś muszą ze sobą żyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:33 a co jeśli najbliższą ci osoba gubi się w życiu i to w inteligentny sposób, co jeśli np zaczyna żyć praca, pracować od 7-20 czy nie lepiej ja wtedy zdominować i otworzyć oczy. to zalezy po co tak pracuje, jaki jest cel, bo może lepiej ze tak robi. Albo może po prostu lepiej pogadać, przedstawić za i przeciw, wytłumaczyć dlaczego ty uważasz to za złe. A po trzecie to naprawdę nawet w związku nie trzeba spędzać ze soba nie wiem ilu godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:39 czyli jednak musi być mądrzejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćtylkogosc Absolutnie nie tak. Może nawet przeciwnie. ;-) Żadnym przyrządem, ani narządem nie da się penetrować tak mocno drugiego człowieka, jak odpowiednio grając na jego emocjach. Kiedy się wywołuje w nagim partnerze wstyd, gniew, czasem wstręt, albo ból, to wkracza się na najwyższy poziom intymności. Cudowne drżenie. Romantyzm w czystej postaci. ;-) Bynajmniej nie chodzi tu o leczenie kompleksów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:33 bo kobiety w ogóle nie powinny pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:43 Musi być równie mądry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie sednem na wszystko jest seks - dla ciebie rozmowausmiech.gif I to podstawowa różnica miedzy nami bo jesteśmy z obu przeciwstawnych ras które jednak jakoś muszą ze sobą żyćusmiech.gif byś sie zdziwil, mój facet trenuje sporty walki, startuje w zawodach w MMA, kipi testosteronem, mało który facet mu podskoczy, przy tym jest też na poziomie, czyta, skończył dobre studia itp itd. ale to on w naszym związku lubi gadać, ja wolę konkret i działanie a nie piertolenie o emocjach. I to ja bardziej lubię seks- mimo ze oboje lubimy bardzo to ja to sobie cenię jednak trochę bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zupełnie jak dla małpy x chyba dawno nie widziales malpy ms :-) one sa madrzejsze i maja wiecej zainteresowan niz spora czesc kafetarian, szczegolnie gosci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:39 czyli jednak musi być mądrzejszy a gdzie to wyczytałaś tępa dziecino? Napisałam ze jest na tym samym, a jesli chodzi o rozsadek zyciowy na nieco nizszym poziomie intelektualnym. Ale uzupełnia to innymi cechami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtylkogosc
11.41 a co ty o mnie wiesz ? pindolku,seks to najmilsza forma bliskości ,ale rozmowa być musiała bo podnieca mnie umysł najpierw, potem ciało :/ co do emocji,albo potrzebujesz emocji ciągłych z zewnątrz ,czyli jesteś wampirkiem energetycznym albo nudzisz się sama ze sobą i samiec musi Cie pobudzać,bo ci nudno,tak ma wiele kobiet ,jest taki poziom kiedy jesteś sama w sobie elektrownią ,i nigdy się nie nudzisz,i tak nie zrozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno mi uwierzyć że kobiety z tego forum, przejlinajace, chodzące do roboty a nie do pracy, mają takie partnerskie związki z inteligentnymi mężczyznami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało_stanowczy dziś "dla mnie sednem na wszystko jest seks" x Zupełnie jak dla małpyusmiech.gif Wszystko spox tylko wątpię czy ty z takim nastawieniem kiedykolwiek poznasz jakąs kobietę - twoja tragedia polega na tym że tez przesadnie filozofujesz a prawda jest taka że wszystko się kręci wokół seksu. No chyba że masz jakieś zaburzenia węc i problem z męskością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze szczery jak zwykle jednak coś ot tak sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i człowiek pochodzi od małpy więc poniekad ta cecha ijest małpom i ludziom wspólna - nie dziwota:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktoś nie ma nic w makówie to kręci się wokół seksu tylko,to tylko popęd ,równie dobrze możesz napisac że wszystko kręci się wokół żarcia bo ciągle coś wkładasz w siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są kobiety bardziej lub mniej skomplikowane - te stąd to racej ta pierwsza grupa. Paradoks ich myslenia polega na tym że one mysla że to jest problem dla kogoś - tymczasem jest to tylko problem wyłącznie dla nich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
narkoman napiszę wszystko się kręci wokół marychy alkoholik że wokół wódy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego sądzisz że ja mam problem i z czym mam problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na resztę odpowiem wieczorem - lece do pracy. Niektórzy muszą mimo wszystko pracować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a prawda jest taka że wszystko się kręci wokół seksu. tak dziecko, tylko co zrobisz z zyciem, soba, związkiem (opartym tylko na dymaniu) jak już koło 40-tki nie bedzie ci dygał sprawnie. I teraz trzeba będzie z nudną żoną siedzieć ze 30 lat jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wezmę via ......re Seks jest najważniejsza sprawa w związku, on go tworzy. Bez seksu to mogę mieszkać z siostrą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×