Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wykształcenie i inteligencja u kobiety to wada

Polecane posty

"Przecież negocjacje trwają, tylko Ty się upierasz, żeby nie banować purysty!" x Dziwisz mi się? To mój jedyny fan. I to jeszcze taki, od przypadku do przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"namierzają w jakim celu?" x W celu sprawdzenia czy przeświadczenie o rzekomej anonimowości nie sprawia, że nielegalnie ściągasz pliki. Stałych nicków nie opłaca się sprawdzać, bo mają licencję nawet na winzipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dziwisz mi się? To mój jedyny fan. I to jeszcze taki, od przypadku do przypadku" x Tłumaczyłem, daj mu bana, zgodnie ze złotą zasadą foczek - odrzuć faceta, żeby się starał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe,mam stałe konto ale się tam nie loguję ,nie widzę związku ,a jakie pliki? muzyka i filmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja nawet nie mam winzipa, a licencję na winzipa mam. Pełen legal" x Teraz już rozumiesz gościu? Zaczynają od sprawdzenia systemu, potem pakietu office, następnie programy graficzne, gry, muzyka. W ciągu góra dwóch minut mają Cię na talerzu. Zgłoszenie IP idzie do prokuratury, nakaz i następnego dnia pędzisz do bociana czy innej kasy stefczyka po wysoki, za to koniecznie szybki kredyt. Termin płatności siedem dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tłumaczyłem, daj mu bana, zgodnie ze złotą zasadą foczek - odrzuć faceta, żeby się starał" x Ten jest widzisz chytry jakiś, w sensie cwany, może nawet baba, bo odrzucenie nie działa na niego jak powinno. Nie ma go już z tysiąc postów przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe jakie są kary od jednego kawałka muzy ,na mnie by nie zarobili :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym może już jutro wejdzie dyrektywa że od poniedziałku sprawdzamy logowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Na pewno był wczoraj. Mam jego IP, wyjątkowo napisał coś innego niż klasykę." x Ty to jednak wiesz, jak należy kłamać kobietę. :-) Już mi lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"poza tym może już jutro wejdzie dyrektywa że od poniedziałku sprawdzamy logowanych" x Mam wydać dyrektywę o sprawdzaniu samego siebie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak legalne że mi niedobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale skoro tak mówisz to by znaczyło że jesteś informatykiem cafe który dziś ma wolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej to powiedz jakie są kary za jedno mp3 ,chociaż tego to byś nie wiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, to przeczytaj ustawę "prawo autorskie", to się dowiesz. Grzywna, ograniczenie wolności lub pozbawienie wolności do lat dwóch. To nie ja ustalam wysokość kary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys myslalem i aczej Dzis niestety sie zgadzam z tematem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian

 

Dnia ‎21‎.‎06‎.‎2017 o 12:11, Szyderca bezlitosny napisał:

To prawda. Rzadko się zdarza by facet chciał przelecieć kobietę dlatego, że jest wykształcona albo inteligentna :P

Chyba że chodzi o związek. Tutaj sytuacja wygląda inaczej. Faceci lubią w miarę inteligentne kobiety. Inteligentna kobieta umie również sama sobie omotać faceta. Zauważyłem pewną prawidłowość wśród starych panien. Jeśli nie są brzydkie to są właśnie niezbyt rozgarnięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×