Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość weselny

Czy powinnam iść?

Polecane posty

Gość gość weselny

Witam Moja kuzynka ma wesele za 3 miesiące. Jest to córka siostry mojego taty. Dostałam zaproszenie na jej wesele. Jednak jest pewien problem. Kuzynka mieszka 40 km ode mnie, ale nie pofatygowała się żeby mi to zaproszenie dostarczyć osobiście i to rozumiem, może jako jedyna mieszkam w tej okolicy i nie miała jak. Mogła jednak wysłać zaproszenie pocztą. Nie zrobiła tego. Nie zadzwoniła również, żeby mnie poinformować o zaproszeniu. Zadzwonił mój tato (z którym nie mieszkam ponieważ mieszkam u dziadków) i powiedział że kuzynka dała mu zaproszenie i nie wie czy mi wysłać pocztą czy sobie wezmę jak przyjadę za dwa tygodnie. Moje pytanie: czy poszlibyscie na to wesele. Z jednej strony chciałabym, bo tato by się ucieszył, a z drugiej czuję się tak jakby nikt mnie tam nie chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak kultury. Jeśli już koniecznie musiała Ci przekazać zaproszenie przez rodzinę to powinna chociaż do Ciebie zadzwonić. Ale generalnie nie obrażałabym się aż tak i nie rezygnowała z wesela bo kuzynka nie miała złych intencji, na pewno nie jest tak że nie jesteś dla nich ważna - po prostu taka nieświadomość zasad dobrego wychowania i nieogarnianie spraw związanych z weselem jaki ostatnio częsty wśród par młodych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam że nie powinnaś iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisałaś wcześniej, że u was w rodzinie jest taki zwyczaj,ze się zostawia zaproszenia u rodziny. Coś się zmieniło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×