Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szanujący się mężczyzna nie pójdzie do lekarza kobiety!

Polecane posty

Gość gość

Szanujący się mężczyzna idąc do urologa wybierze tylko lekarza mężczyznę! Tylko lekarz płci męskiej może zrozumieć faceta, bo ta sama wrażliwość i ma to samo! Nie szanujący się faceci chodzą do kobiet, są naiwni, że lekarka jest profesjonalna! Tymczasem lekarka taka najpierw jest kobietą, a dopiero potem lekarzem! Jak widzi penisa, czy wypięty o***t, to ma zboczone myśli, może wciągać maskę profesjonalizmu, ale natura jest silniejsza! Naiwniacy nie wmawiajcie sobie, że jest inaczej! Że lekarz to lekarz! Jakby mi facet powiedział, że chce iść na wizytę do urologa kobiety, byłby to nasz definitywny koniec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja lubię chodzić do lekarzy kobiet można z nimi pożartować i nie są tak drętwe jak faceci a i wole jak mnie dotyka kobieta niż mężczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem dojrzałym facetem i jak dotąd kilka razy musiałem skorzystać z porady lekarskiej wymagającej ściągnięcia majtek. I zawsze z premedytacją wybierałem lekarza kobietę ! Wydaje mi sie to bardziej naturalne, ze facet rozbiera sie przed kobietą niz przed innym facetem. Zawsze też spotykałem sie z profesjonalnym podejściem ze strony lekarki, nigdy nie wyczułem żadnych podtekstów o seksualnym zabarwieniu ! To co pisze autorka tego wątku to jakieś chore jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakoś dziwne
Dziwne jest to, że ten maniak od towarzyszenia męża żonie u ginekologa nie nakazuje teraz aby mężowi u pani urolog towarzyszyła jego żona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×