Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magdalenkaaa9090

Brak krwawienia z odstawienia od 10 dni

Polecane posty

Gość Magdalenkaaa9090

Witam. Chciałam się poradzić w temacie braku krwawienia z odstawienia. Jutro wykonuję test ciążowy, bo to oczywiste, ale chciałam przeczytać opinie innych osób. Brałam tabletki BELARA od paru miesięcy. Ostatni miesiąc był "stracony", gdyż wzięłam pierwszą tabletkę za późno - nie pytajcie dlaczego. Brałam je dalej, jednakowoż stwierdziliśmy z partnerem, że bez sensu je brać, skoro i tak zabezpieczenie nie jest gwarantowane. Poza tym ciąża byłaby radością, to tylko nasz brak konkretnego zdecydowania. Niemniej jednak, przechodząc do sedna, tabletki przerwałam mniej więcej w połowie opakowania, dziś jest 11 dzień od czasu odłożenia. Nie pojawiło się do tej pory żadne krwawienie z odstawienia. Jedynymi dziwnymi objawami był okropny ból piersi, a przede wszystkim sutków, jakiś tydzień temu. Czy uważacie, że brak krwawienia z odstawienia spowodowany jest zaburzeniem gospodarki hormonalnej, czy możliwe też, że ciążą? Proszę o Wasze wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Powiedziałabym, że ciążą.Niemniej test ciążowy wykonaj dopiero 14 dni po ostatnim stosunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wykonuj testu po wyęciu prącia z ci/py.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To praktycznie był sex bez zabezpieczenia a więc ciąża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×